Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84, ona szalała,ja szalałem w granicach dobrego smaku, często szaleliśmy razem do upadłego :D

..ogulnie zabijała mnie jej zazdrosc, to własnie przez zazdrość zatańczyła z moimi ciuchami..usłyszałem

nie będziesz miał fajnych ciuchów to nie będziesz szlajał się po klubach i wyrywał jakiś wywłok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie tutoriale takiej idiotki :D Nie podoba mi się jej styl,a w dodatku podaje ona coś, co było już wiadome wcześniej i okrycie tych zależności przypisuje sobie :roll:

Wkurza mnie jej duma z tego, co robi. Głupie komentarze. Podobieństwo wszystkiego. Jej barwa głosu. Sztuczność. Oraz przeświadczenie,że jest taka wspaniała. Boże- 8 cud świata.

Chciałabym jej wybić te głupoty z głowy, sprowadzić na ziemię. Ale i tak jak mi odpisze, to tysiąc razy to poprawi i zachowa się jak rasowy psycholog. A mnie wcale nie będzie lepiej jak jej to wygarnę. Poczuję się trochę jak śmieć :D

Także pozostaje mi żalenie się tutaj :D

Denerwuje mnie słowo - ''wena''.

Jakiś idiota musiał to wymyśleć, by uzasadnić swoje lenistwo. Nienawidzę, gdy ludzie używają tego słowa.

Tak samo- jak stosowanie terminu- sztuka, do wszystkiego.

Teraz ruch nogą można nazwać sztuką. Tylko dopasować na poczekaniu ideologię i sukces gwarantowany.

Nie podoba mi się w mieście, obleczenie metalowych elementów- tak cudownie surowych.. Jakąś dzianiną :evil: Gdyby to nie była czyjaś praca to chętnie bym to zdjęła.

Bardzo mi się to nie podoba. Zwłaszcza po deszczu. Wygląda jak mokry pies albo jeszcze gorzej :P

+++istotnie wkurza mnie, gdy ktoś próbuje mnie ''nawrócić'' . Moje wierzenia= moja sprawa. Denerwuje mnie to bardzo.

Przecież nie wszyscy muszą być katolami :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że na fejsie nie wyskakuje mi nic innego, jak "nominacje" emocjonalnej gimbazy do picia piwa przed kamerą :lol::lol:

U mnie tak samo, co 2 post to te całe wyzwanie. To jest taka żenada... A najgorsze jest to, że biorą w tym udział osoby które miałam za całkiem inteligentne. Wydawało mi się, że dorośli ludzie trochę rozumu powinni mieć. I te wymówki, że "to tylko zabawa"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wszyscy muszą być katolami - zgadzam się, nienawidze katoli , którzy na siłe nawracją i mysla ,ze maja prawo mowic komus co jest dobre a co złe a nie mają żadnego prawa,

co do sztuki to jest taki kawał rozmawia dwóch gości:

-Czym pan się zajmuje?

- robię sztukę.

- a dokładnie co pan robi?

- parasole!

- ale to nie sztuka?

- nie sztuka? to niech pan spróbuje zrobić parasol.

 

Denerwują mnie tez ludzie, którzy twierdzą,ze są poetami, publikują swoje pozal sie bosze wiersze w internecie i są przekonani,ze dobrze piszą a koło poezji to nie stało nawet 20 cm. Moim zdaniem trzeba być bardzo zadufanym w sobie żeby pokazać światu te rymy częstochowskie i głupim myśląc ,że to jest fajne, bez poczucia wstydu , wszystkim się wydaje ,ze do pisania trzeba tylko zeszyt i długopis zapominają o talencie i porównują się z Miłoszem czy Herbertem. Denerwują mnie też domorośli fotograficy, którzy tez myślą ,ze są bardzo dobrzy i są przekonani o swoim talencie i katują ludzi swoimi zdjęciami mając przy tym bardzo małe pojęcie o fotografii, o ustawieniu modelu prawidłowo, o grze cieni , kiedyś by zostać fotografem trzeba było skończyć szkołę i się nauczyć wielu rzeczy, dzisiaj każdemu się wydaje,ze kupi sobie aparat cyfrowy i jakąś książkę poradnik o robieniu zdjęć i już się ludziom w głowach przewraca i w swoim mniemaniu są fotografami. Denerwują mnie ludzie, którzy sami sobie ze sobą nie radzą a chcą zostać psychologiem a się kompletnie do tego nie nadają ponieważ nie potrafią sobie z własną głową poradzić a później człowiek trafia na takiego mało kompetentnego psychologa i się zastanawia dlaczego nie pomaga terapia. Denerwuje mnie jeszcze parę innych rzeczy, ale może na kiedy indziej to zostawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę że denerwują mnie katolicy! I to strasznie ale może powiem, że nie wszyscy tylko ich pewna część która na siłę próbuje ludzi nawracać a okazuje się, że sami mają mało wspólnego z przykazaniami wiary katolickiej poza modlitwami i chodzeniem do kościoła. Hipokryci :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

1. Wkurzyła mnie mama. Jakiś tydzień temu prosiła, mnie bym kupiła jej kilka teczek do dokumentów. Kupiłam (w tym jedną dla siebie). Mama miała sobie wybrać te kolory, które najbardziej jej się podobały, a że w sklepie nie mieli zbyt dużego wyboru, to kupiłam trzy najładniejsze. Na początku mama mówiła, że wszystko jej jedno, jaki kolor teczki dostanie, bo wszystkie są ok, a dzisiaj, po tygodniu, zaczęła się się drzeć, że wybrałam najgłupsze kolory!!!! :evil: Dziwne, bo jakoś przez ostatni tydzień wszystko jej pasowało. :x

 

2. Wkurza mnie, że stać mnie tylko na ciuchy z lumpeksu. Oczywiście nie mam nic do lumpeksów, bo można tam znaleźć naprawdę fajne ciuchy, ale... ostatnio mają same szmaty. I to nie tylko moje zdanie. Po co cokolwiek tam kupować, jak mają same brzydkie, dzurawe, poplamione na amen szmaty?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie tez ludzie, którzy twierdzą,ze są poetami, publikują swoje pozal sie bosze wiersze w internecie i są przekonani,ze dobrze piszą a koło poezji to nie stało nawet 20 cm. Moim zdaniem trzeba być bardzo zadufanym w sobie żeby pokazać światu te rymy częstochowskie i głupim myśląc ,że to jest fajne, bez poczucia wstydu , wszystkim się wydaje ,ze do pisania trzeba tylko zeszyt i długopis zapominają o talencie i porównują się z Miłoszem czy Herbertem.

Z tym sie zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie wkurza syndrom tzw. "wyżej sram niż dupę mam".

 

A z innej beczki dzisiaj właśnie zaliczyłam pierwszą randkę z uspokajaczami. O ludzie, jak ja nie lubię dobrych rad udzielanych przez wszystkich dookoła. Przy czym te dobre rady często nie mają przełożenia na rzeczywistość i, co chyba najlepsze, nijak się mają do dyskutowanego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okres mnie wkurza ;( kur..a jak mnie wszystko boli :( leki przeciwbólowe jak zwykle gówno dają. :evil: Dlaczego muszę tak cierpieć co miesiąc? Nie jestem w stanie nawet normalnie funkcjonować z tym gównem. Dodając jeszcze do tego moje zaburzenia psychiczne, ja nie żyję. Ja egzystuję :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×