Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mroczna otchłań


niepewna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Czuję,że moje życie dobiegło końca.

 

Umarłam za życia bo to w czym tkwię nie przypomina w niczym egzystencji ludzkiej- bez emocji,bez lęku,bez jakiejkolwiek nadziei- nie mam przyszłości,jestem zawieszona pomiędzy przeszłością i teraźniejszością czekając na zgubioną przyszłość.

 

Nie mam już do siebie żadnego szacunku.

Moje życie jest wielką pogardą, obojętnością.

Jestem pozbawiona i oddarta ze wszelkich złudzeń, które czasem osładzają życie.

 

Czekam tylko na sen,który jest moim wybawieniem a właściwie powoli myślę ,że tylko ONA nim jest .

Niczego już nie chce i nie oczekuje choć gdzieś tam na dnie serca wiem że to jeszcze nie prawda wciąż czekam i liczę na to,że coś sie w moim życiu zmieni bez mojego udziału...jakie to naiwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie widzisz nadziei to spróbuj odmienić swoje życie - walcz. Lekarstwa to początek, aby móc zacząć działać. Później przychodzi czas na aktywność, która może odwrócić wszystko. Polecam kontakt z innymi. Jeśli pracujesz to może jakieś studia zaoczne, w przypadku jeśli nadal się uczysz zdecyduj się na pracę np w formie wolontariatu, pomożesz innym i sobie. Pozdrawiam i nie poddawaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz jakies leki czy jestes na psychoterapi?Jak dlugo trwa taki stan?Jestes pod opieka jakiegos specjalisty?

 

Ja bym się wystraszył jakbym zaraz na starcie dostał taki ostrzał pytan ;)

 

niepewna Witaj ! Napisz coś więcej o sobie a wymyślimy jakieś rozwiązanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×