Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Między lipcem a wrześniem byłem na jednym oddziale na Akademii Medycznej, teraz od końca stycznia jestem na Srebrzysku, ale to są oddziały dzienne, z powodów osobistych na chwilę obecną nie mogę być na zamkniętym, chociaż wiem że taka wizyta by się mi przydała.

Leczy mnie dwóch lekarzy i to dobrych, jak chcesz to podam nazwiska na PW.

 

leczy Cie może Pani F i Pani G ?

bylem na dziennym :)

a no i pan Krzysztof

 

Tak, jeśli Pani G to lekarz a nie psycholog, to tak, leczy i uważam że jest naprawdę fachowcem w swojej branży.

 

to pozdrów Marzenke od Pawła Tr. ;)

na dziennym są fachowcy, ale na zamkniętym również się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łabędzie na walentynki to chyba nie najlepsza opcja :D Mnie zawsze kojarzą się z czymś złym.

Skąd ta rzeźba?:P

Fajne te zdjęcia :great:

Taki cichociemny byłeś. Nic nie słyszałam o fotografii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, wasze zdjęcia są tak smaczne, że aż mam ochotę je skonsumować. Na niektórych jest taka głębia, że aż chciałem sięgnąć po ich zawartość ręką i gdyby na przeszkodzie nie stanął ekran, to pewnie by mi się to udało. :great:

 

PS. Czy piłki z przedostatniego obrazka mają inny kolor niż ta na ostatnim, czy to jakieś złudzenie optyczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, wasze zdjęcia są tak smaczne, że aż mam ochotę je skonsumować. Na niektórych jest taka głębia, że aż chciałem sięgnąć po ich zawartość ręką i gdyby na przeszkodzie nie stanął ekran, to pewnie by mi się to udało. :great:

 

PS. Czy piłki z przedostatniego obrazka mają inny kolor niż ta na ostatnim, czy to jakieś złudzenie optyczne?

 

To są te same piłki, rozjaśniłem je w PS.

 

-- 14 lut 2014, 23:05 --

 

SteviearTo chodziło o pejzażyk :) a nie rzeźbę.

Rzeźba już stoi w ogrodzie jako karmnik dla ptaków, oczywiście nie moim.

 

Harry HallerFajne, z jadącego pociągu?

 

DepakiniarzMy chyba mamy ze sobą coś wspólnego hehehe. Grasz na gitarze?

 

Tak, oprócz tego na basie i na perkusji.

 

Potrafię grać na perkusji i gitarze, basu sobie jakoś nie kupiłem ale fanie się na nim gra jak ja to mówię wszystko wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tacy utalentowani :shock::great::great:

Pejzażyk też spoko. ;)

Piłeczki. Cudna żółć.

Zdjęcie z pociągu :smile:

Difane.. To jest utwór? :D

Depakiniarz- naprawdę ? Zawsze chciałam grać na gitarze. Podziwiam ludzi,którzy to potrafią..

Tak wiele pięknych piosenek można zagrać.

Też bym coś wrzuciła, ale nie mam skanu luksografii :P

Ani otworkowej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Jako dziecko rysowałam dość ładnie (mimo zerowej kreatywności) i nawet udało się wygrać dwa konkursy, ale umywa się to do tego, co to wrzucacie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Difane, pytales mnie o muzyke, ja Ci mowilem ze kolega robi http://mathematicalnoise.wordpress.com/ tu jest wszystko opisane, tyle ze dla niektorych to nie muzyka ;)

 

O kurcze to się można w muzyce doszukać wszystkiego :) . Blues, Rock, Metal, Thrash Metal zahaczając o Death Metal tam jest nazbyt dużo hałasu.

 

Jestem samoukiem nie znam zapisu nutowego jedynie tabulatury potrafię czytać :) . Dla mnie kompozycja minimalistyczna czasem wygląda dużo lepiej niż coś złożonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Super. Funkcje i muzyka? :D Trochę strasznie ale intrygująco. Nie mogę tylko trafić na odtwarzacz. Bo jest tam coś takiego? :P

 

Tak idiotycznie to zabrzmiało. Pewnie nie ma :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steviear, jest ale CI sie nie spodoba zaloze się ;) w kazdym razie marcin ma odbiorców grał w sfinxie i gdzies w berlinie, znajde Ci taki lżejszy kawałęk

 

-- 15 lut 2014, 13:10 --

This track is mix of sonificated sounds of cosmic microwave background and black body radiation. Pads are based on arithmetic progression (black body radiation). Effects are remixed sounds from magnetosphere. Voice samples was recorded by NASA in the course of Apollo mision. Whole track remixed and remastered in ableton.

tp jest muzyka algorytmiczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w innych masz tylko matematyczny szum, to bardziej eksperyemnty muzyczno-matematyczne niz muzyka.. kolega wiecej robi w matlabie niz w programach muzycznych

masz cos lajtowego

This sound was made pursuant to Mersenne Twister algorithm. True mathematical sound!

https://soundcloud.com/gamma-function/mersenne-twister-tude-op-xvi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Bardziej znośne to jest. Mimo wszystko- nie moja bajka. Może gdybym była fanką muzyki elektronicznej ,byłoby mi łatwiej to przyswoić :P

 

Hobby hobby..ale to takie proste nie jest. Wydaje mi się,że niektóre zajęcia mogą nawet zwiększać poczucie empatii i co za tym idzie- dodawać problemów. Więcej zastanawiania się, wcale nie czyni z życia czegoś pięknego.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie masz te problemy egzystencjalne ?

 

-- 15 lut 2014, 13:49 --

 

PJT, Bardziej znośne to jest. Mimo wszystko- nie moja bajka. Może gdybym była fanką muzyki elektronicznej ,byłoby mi łatwiej to przyswoić :P

 

Hobby hobby..ale to takie proste nie jest. Wydaje mi się,że niektóre zajęcia mogą nawet zwiększać poczucie empatii i co za tym idzie- dodawać problemów. Więcej zastanawiania się, wcale nie czyni z życia czegoś pięknego.:)

 

wiesz Steviear ja słucham na codzień rocka i też nie powiem żeby to były wymarzone dzwieki dla moich uszu, ale tu chodzi o matematyke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Wolę nie ograniczać się do gatunków, jednak prawdą jest, ze po prostu mi to nie podchodzi :P

Rock jak najbardziej. Jest ok. :great:

Niebo a ziemia. Ale rozumiem. Matematyka- wyższa rzecz :mrgreen: . Dobrze jest mieć jakieś hobby :D Sprawia radość? to cudownie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, problemy z chęcią do życia, akceptacją samego siebie

 

-- 15 lut 2014, 14:06 --

 

PJT, Wolę nie ograniczać się do gatunków

to ja jestem mistrzem w nieograniczaniu się, słucham wszystkiego od hard rocka po disco polo wg humoru a najśmieszniejsze jest to że znam bardzo mało wykonawców i tytułów bo słucham muzyki żeby ukoiła moje stany emocjonalne a nie po to że mi tak w duszy gra. Ostatnio ciągle słucham jednego albumu Metallica: Kill 'em All, boje się pomyśleć czego będę słuchał za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×