Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, że tak powiem lekarz pominął odcinek lędźwiowy, albo skupił się tylko i wyłącznie na piersiowym. Mam tak powykrzywiane plecy, że aż mnie to wpędza w kompleksy - tak np wczoraj trenerka powiedziała mi że nie mogę wykonywać ćwiczeń na brzuch z pozycji leżącej, bo nie jestem w stanie położyć całych pleców na macie czy ławeczce, przy próbie podwinięcia miednicy coś mi strzykło i ogólnie wywoływało megaaa ból :hide: a moja lekarka zabroniła mi uprawiać sportów ze względu na możliwy ból spowodowany przemęczeniem - swoją drogą bardziej męczy mnie praca czy siedzenie na tyłku przed komputerem - ale ona pewnie wie lepiej. Dostałam namiary na centrum fizjoterapeutyczne i się chyba umówię na wizytę. Przeprowadzają tam badania i dodatkowo układają plan ćwiczeń dostosowany do problemów zdrowotnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jem owisankę, jest moccc a za godzinę jadę pakować. nie ma opierd.lania :mrgreen:

 

za pół godziny otwierają siłownię, czas się pakować :D

 

Little, mi zwykły ortopeda, uznawany za dobrego, powiedział, że jak mogę chodzić to nic mi nie dolega :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne Głodnemu zawsze chleb na myśli...... :mrgreen:

 

Płatki owsiane górskie wpierw zalewa się wodą (ja to robię wieczorem) . Rano wrzucam 30g Wheya i ręcznym malakserem sru :D . Wypijam w 10 sekund do tego zjadłam łyżeczkę masła orzechowego(95% masło z orzechów arachidowych bez dodatku soli i cukru), plus witaminki :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, Ja mam skoliozę , kifozę i jeszcze coś tam , jak nie ćwiczę to ból pleców jest nie do wytrzymania , myślę , że lekarz sportowy to jest dobry pomysł , ja mam straszne kompleksy odnośnie kręgosłupa :roll:

 

Ja kupuje owsiankę NesVita z miodem

 

Freak696, w tym przypadku miałam na myśli Walenie Konia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, mnie przez 15 lat utwierdzali w przekonaniu, że mam skoliozę, a wczoraj trenerka powiedziała, że mam wyraźną lordozę w odcinku lędźwiowym, leżąc na plecach mam okropną dziurę, więc pewnie stąd miałam bóle po treningu :roll: dodatkowo kifozę, odstające łopatki więc ogólnie niefajnie - więc wiem o czym mówisz pisząc kompleksy na punkcie kręgosłupa :hide:

 

przynajmniej uwielbiam swoje nogi, jeszcze trochę a będą całkiem cacy :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×