Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, True Detective jest bardzo dobrym serialem i nie ma co go porównywać do przeciętnego serialu jakim jest gra o tron.

Nie ma co porównywać, zgoda, ale nie przez pryzmat tego który jest "lepsiejszy" bo o gustach się nie dyskutuje, tylko to jak porównywanie Gwiezdnych Wojen i Władcy Pierścieni - dwie różne bajki... Gdzie serial kryminalny a gdzie serial fantasy..? "True Detective" można zestawić z "The Killing" czy jak ktoś się uprze nawet z "The X-Files", zaś "Game of Thrones" można porównywać do, nie wiem, bo nie oglądam fantasy, "Herculesa"..? Tak czy inaczej nie do "Walking Dead" na pewno bo to jedyny chyba serial telewizyjny z zombiakami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, yyyyyy got już jest? Jak to?

ah stronka mnie wprowadziła w błąd, wyszedł dzisiaj 15-minutowa zapowiedź sezonu 4 :oops:

Swoją drogą poszukaj na YT całkiem fajne.

 

-- 10 lut 2014, 14:32 --

 

Mushroom, True Detective jest bardzo dobrym serialem i nie ma co go porównywać do przeciętnego serialu jakim jest gra o tron.

Sam jesteś przeciętny.

A że TD jest bardzo dobry to słyszałem z zaufanego źródła. Ale ponieważ to ma tylko 8 odcinków to poczekam i obejrzę jak wyemitują całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, czas na przygodę... Wciąż się nie mogę nadziwić, że to jest emitowane, jako bajka dla dzieci. Przecież większej psychodeli świat nie znał. Najlepsza jest ta fioletowa chmura, księżniczka :D

Noo :D lumpy space princess to niezła intrygantka :P i myśli że każdy w niej zakochany hehe

 

 

hehehe :D

 

http://asset-a.soup.io/asset/6744/6040_a834.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, True Detective jest bardzo dobrym serialem i nie ma co go porównywać do przeciętnego serialu jakim jest gra o tron.

Bez przesady, GoT to jeden z najlepszych seriali ever (a już na pewno najlepszy w klimacie fantasy)

 

I bo bym zapomniał... Vikings sezon 2 na dniach :yeah::yeah::yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.imdb.com/title/tt1787791/?ref_=fn_al_tt_1

Bardzo interesujacy dokument

"Resurrect Dead: The Mystery of the Toynbee Tiles"

 

-- 11 lut 2014, 20:27 --

 

Kvinden i buret - The keeper of lost cases

http://www.imdb.com/title/tt2438644/?ref_=nv_sr_1

kolejny przyzwoity skandynawski crime thriller - na nich zawsze mozna liczyc

 

-- 11 lut 2014, 22:05 --

 

Mocny dramat:

http://www.imdb.com/title/tt0090197/?ref_=nv_sr_1

Tras el cristal - In a glass cage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Xena była świetnym serialem.Ale, gdy bohaterka stała się katoliczką i wymordowała Bogów (Hades,Atena,Posejdon) serial stał się durny i nudny.

1) Cóż za prawdziwie katolicka postawa :D

2) To jest tak śmieszne że aż bym sobie zobaczył, ale na YT nic nie znalazłem - chodzi mi o samą scenę konwersji na katolicyzm, to musiało być prześmieszne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich dwóch dni obejrzałam:

 

- Dwa horrory:

1. Naznaczony. Rozdział 2

Co zadziwiające, kontynuacja lepsza od pierwszej części. Jak na brak w ostatnim czasie dobrych horrorów, ten trzyma poziom.

2. Istnienie

Pozostawię bez komentarza. Strata czasu.

 

- Iluzję polecił mi brat. Sztuczki fajne, ale sam film jakoś do gustu mi nie przypadł. Można obejrzeć i tyle w tym temacie.

 

- Stoker - psychoza, aczkolwiek warta uwagi. Czasem szokująca. Dobre kino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądane wieki temu, ale gorąco polecam ;) Narkomani http://www.filmweb.pl/film/Narkomani-1971-8022

 

noo,jeden z lepszych filmów jakie widziałęm,ciekawe że ktoś ogląda jeszcze takie starocie

 

a ja się zawiodłem na tym filmie

 

RWZBvADWoVSxR1PNxYYGC9J5qqcc8Zr1UnreJTdB1BdWoM2iAaWQfL-KeTKORjgKQdXr%3Dw300

 

bo nakręciłem się że to może byc coś exstra a takie letnie to było.Owszem pare fajnych gagów jak motyw ze stoneage czy z black albumem ale to wszystko było zagrane,ci kolesie nie byli autentyczni dla mnie.Już lepiej sobie obejrzeć jakiś nie fejkowy koncert.

 

Co ostatnio dobrego oglądałęm to 'Wyspa Tajemnic',w schizofrenicznym klimacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no w filmie było troche śmiesznych gagów-jeszcze mi się przypomniało jak kolesie nie mogli trafić na scene i bładzili w korytarzach:D

albo jak basista się zatrzasnął w kokonie.Tylko właśnie mnie wszystko psuło że to było jak gagi,albo kabaret.No ale kwesia gustu czy powiedzmy poczucia humoru

 

Fajny natomiast był fejkowy filmik(w dodatkach)jak niby odwiedzają typów po latach,to było bardziej autentic,goście wyglądali prześmiesznie i te new ejdżowe zajawki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no w filmie było troche śmiesznych gagów-jeszcze mi się przypomniało jak kolesie nie mogli trafić na scene i bładzili w korytarzach:D

albo jak basista się zatrzasnął w kokonie.Tylko właśnie mnie wszystko psuło że to było jak gagi,albo kabaret.No ale kwesia gustu czy powiedzmy poczucia humoru

 

Fajny natomiast był fejkowy filmik(w dodatkach)jak niby odwiedzają typów po latach,to było bardziej autentic,goście wyglądali prześmiesznie i te new ejdżowe zajawki :lol:

Typowy angielski humor, co osobiście uwielbiam, dlatego tak mi pasuje :D I ten ich akcet, padam jak to oglądam. I piosenki i teksty mają zajebiste, aż sobie winyl sprawiłem :D Jak dla mnie to taki rock'n'rollowy odpowiednik "Misia" - zna się na pamięć i zawsze można rzucić tekstem czy dwoma :P

 

 

BTW w temacie: właśnie jestem w trakcie oglądania sekstylogii "Rocky". Minęło 40 minut a mam już za sobą połowę filmów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×