Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Na przykład piwo po 1 zł :D założę się że, większa grupa bysie wtedy zebrała.

 

Depakiniarzhmm.............próbowałeś kiedyś pisarstwa? (wiem że to brzmi śmiesznie)

 

Tak, nawet zdarzyło mi się pisać jakieś wiersze czy inne opowiadania, albo artykuł w gazecie. No ale to było przed chorobą.

 

Z tego co obserwuje na forum to masz jeszcze talent malarski. Ja ostatnio prowadzę życie samotnika i nie znam za bardzo kogoś kto się sztuką zajmuje :( . Powiedz co UP robi nie wysyłało Cię na jakiś staż, chociaż 800zł byś dostawał przez pół roku (ja tak właśnie mam) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby pójść na staż, trzeba być świeżo po szkole, nie mieć doświadczenia zawodowego, albo być 50+. Wtedy czekasz do listopada/grudnia kiedy UP dostaje pule staży i mieć szczęście jak zostaniesz wybrany.

 

Wiem o tym ale trzeba walczyć i składać podanie o staż masz chyba jakieś chody w jakiejś tam firmie może ona Cie przyjmie, niech napiszą tylko że Cie później przyjmą na stałe pamiętaj (nawet jak nie będą chcieli to później się wykpią najwyżej że się nie nadajesz)!!!! inaczej po stażu Każdy może próbować!!!!! Oczywiście jak jesteś już rok bez pracy czyli trwale bezrobotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem już ponad rok bez pracy, wcześniej pracowałem w Gameforge. Jak na razie to staram się o rentę i to jest dla mnie priorytetem.

 

Odpowiem w ten sposób będzie bardzo ciężko chyba, że trafisz ze dwa razy na oddział zamknięty wiesz gdzie, plus dobry psychiatra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to łobuzy! Już o żniżkach gadają

rozpasali się na biedronkowych promocjach to teraz chcą wszędzie zniżek :mrgreen:

Wtedy czekasz do listopada/grudnia kiedy UP dostaje pule staży i mieć szczęście jak zostaniesz wybrany.

Depakiniarz, wtedy to są im przyznane na papierze, rozdysponowują tymi środkami dopiero w styczniu, lutym następnego roku, czyli jak teraz by szybko pobiec to można by się na coś tak załapać: jakiś kurs na tokarkę czy poprawnego pisania cv albo jak walczyć ze stresem w pracy ;):hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie jak ja mam zacząć kurs kiedy chodzę na terapię?

 

Kursy są przeważnie do 16 00 (mój taki był). Na kurs taka sam kolejność jak na staż :( .

Na grafice komputerowe nic się nie dowiedziałem, skakanie z programu na program :( z Adobe Photoshop-a można by zrobić 60 godzin i pewnie nikt by nic nie wiedział :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kursy są przeważnie do 16 00 (mój taki był). Na kurs taka sam kolejność jak na staż :( .

Na grafice komputerowe nic się nie dowiedziałem, skakanie z programu na program :( z Adobe Photoshop-a można by zrobić 60 godzin i pewnie nikt by nic nie wiedział :( .

 

Ale super! :D Photoshop to bardzo prosty program. Potrzebowałeś tego papierku po kursach? Czy chciałeś studiować grafikę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kursy są przeważnie do 16 00 (mój taki był). Na kurs taka sam kolejność jak na staż :( .

Na grafice komputerowe nic się nie dowiedziałem, skakanie z programu na program :( z Adobe Photoshop-a można by zrobić 60 godzin i pewnie nikt by nic nie wiedział :( .

 

Ale super! :D Photoshop to bardzo prosty program. Potrzebowałeś tego papierku po kursach? Czy chciałeś studiować grafikę?

 

Co najwyżej mogłem nim sobie t...k. podetrzeć :D Photoshop nie taki łatwy chyba że w nim siedzisz kilka ładnych latek :D . Ale jak się ma omówić pięć czy nawet sześć podobnych programów to wtedy zostaje tylko czas na jakieś ćwiczenia po łepkach :( . Polazłem z ciekawości że czegoś się nauczę a tu zonk :P . Photoshopa używałem do obróbki swych amatorskich zdjęć :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie programy jeszcze przerabiałeś? :D

Kiedyś to było moje hobby. Potem zrobiłam sobie przerwę. A teraz na zajęciach korzystam czasem :P Nie mam problemów. Naprawdę do wszyskiego można dojść.. Tyle narzędzi.. Tyle eksperymentów.. Choć dosyć rzadko bo to troszkę prowizorka.

Jedynie plusem jest to,że mam w domku Portable :D I mogę cały czas korzystać.

 

Do zdjęc jak najbardziej się przydaje :P Choć Bridge jest wygodniejszy z tego pakietu, kiedy obrabiasz zdjęcia. Chyba że robisz fotomontaże..

Moglabym godzinami w tym siedzieć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho bo jeszcze ktoś mnie zakabluje ze mam pir...a :P . Uczono nas jak robić folder reklamowy i jak zatapiać postacie w w np kryształku lodu :) uczono nas "po łepkach" jak w dreamweaver robić stronę :P coś tam z tego skumałem ale tylko dzięki nagraniom audio na mym starym telefonie :D jakieś skaczące jajka robiliśmy we flashu :P

 

Niestety kuleje z angielskim i wkurzam się jak czasami program nie jest intuicyjny :( po prostu chyba koleżanka mnie słusznie osądziła, :( do niczego się nie nadaje i przysłowiowy ze mnie "Dziad" wiec przerzucam ciężary do tego zbytnio głowy nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ;) Ciekawe ale na yt znajdziesz dużo takich instruktaży :P Dreamweaver też nie znam.

Flash.. Cudownie..Chciałabym się tego nauczyć.Można na tym nawet zarobić :twisted:

 

Angielskiego za bardzo nie ogarniam xD Cieszę się, kiedy są polskie wersje :D

Poza tym korzystałam z CS2, CS3, CS4,CS5,CS6 chyba ?Wszystkiego próbowałam-bo wiadomo.. 30 dniowy Trial :P no i jakaś wcześniejsza wersja też. Także już pamięciowo pamiętam opcje :P

Raz był polski... Jednak często angielski.. I wtedy lipa :P Bo się denerwowałam,że nie wiem co coś znaczy xD Bo nie wszystko ma swoje odpowiedniki w polskim.

Szczerze to mi się trochę przejadł ten program :P Teraz zafascynowana jestem narzędziem modelowania w ArchiCadzie, który jak wszystko dobrze pójdzie i mój komputer wytrzyma, to będe mieć na 30 dni :yeah: 7! najnowszą :D Chyba nie opuszczę pokoju xD

Wczesniej byłam zafascynowana możliwościami w Corel Draw i jak wiele ciekawych rzeczy można tam zrobić. Też cudowny program ale czasem się wyłączał ale na szczęście wykonywał co jakiś czas kopie zapasowe :twisted:

 

Fotografia? No nie gadaj. Pochwal się !

Też lubię fotografię :D

 

Sorry za ten nieogar. Idę lepiej ochłonąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, świetne zdjęcia, może sie nie znam, bo nigdy nie miałam dużej stycznosci z fotografią, ale opinia zwykłego szaraczka też sie chyba liczy :).

Naprawde są dobre.

osoby, które robiły mi zdjęcia i uważały się za dobrych fotografów, nie sięgają Tobie do pięt :) :D

P.S zdradź mi co to za morski bezkręgowiec na 3 zdjęciu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palemon Elegants ;) jak temperatura skoczy do 15 c możemy się wybrać ich łowienie :P . Pewnie późną wiosna będzie pełno samiczek noszących jajka :) ah zapomniałem ten gatunek nie jest gatunkiem Bałtyckim więc hulaj dusza (siateczka) :) .

 

Prosta zagadka :)

Co to jest:

 

hj4d.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między lipcem a wrześniem byłem na jednym oddziale na Akademii Medycznej, teraz od końca stycznia jestem na Srebrzysku, ale to są oddziały dzienne, z powodów osobistych na chwilę obecną nie mogę być na zamkniętym, chociaż wiem że taka wizyta by się mi przydała.

Leczy mnie dwóch lekarzy i to dobrych, jak chcesz to podam nazwiska na PW.

 

leczy Cie może Pani F i Pani G ?

bylem na dziennym :)

a no i pan Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, jaki masz aparat?

 

Canon 550 z kitowym szkiełkiem + jedną fotografie zrobiłem na manualu od Zenitha (mam kilka manuali)

Ostatnie fota to z małpki Szajsunga chyba wb550

 

Aparat nie jest ważny ważne są szkiełka do niego a te kosztują krocie :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×