Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

- głupi ludzie na forum, którzy nie wiadomo co sobie myślą, a jak nie odpowiem po ich myśli, to się wkurzają bez powodu i jeszcze szantażują, żeby wywołać we mnie poczucie winy :evil:

- pies moich sąsiadów, który szczeka na mnie, gdy odkurzam własną werandę. :evil: Kiedyś j*bnę w niego odkurzaczem, to na miejscu zdechnie!!! (oczywiście, jak już będzie się psuł, bo szkoda dobrego odkurzacza na to kudłate ścierwo) :evil::evil::evil:

- zakochani - ch*j wam w dupę!!!! :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- pies moich sąsiadów, który szczeka na mnie, gdy odkurzam własną werandę. :evil: Kiedyś j*bnę w niego odkurzaczem, to na miejscu zdechnie!!! (oczywiście, jak już będzie się psuł, bo szkoda dobrego odkurzacza na to kudłate ścierwo) :evil::evil::evil:

 

Ludzi rozpoznaje sie min. po tym jak traktuja dzieci i zwierzeta... Od razu widac kim jestes... Od takich jak ty wiekszosc ludzi trzyma sie z dala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Kokojoko, miło, że mnie oceniasz nic o mnie nie wiedząc. Innemu zwierzęciu nic bym nie zrobiła, temu zresztą też nie. Jeśli nie wiesz, że w nerwach wygaduje się różne rzeczy, których wcale by się nie zrobiło, to jesteś zwyczajnie głupia. POZDRO 600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Jesteś na forum publicznym i piszesz publicznie. Każdy ma swoje problemy a nie rozkminianie Twoich tekstów, więc daruj sobie ubliżanie ludziom i idź w końcu do specjalisty bo tego już nie da sie czytać, a nie da sie NIE czytać, bo Twoje jęczenie jest w co drugim temacie :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Candy14, odezwała się mądrala. Jak ty pieprzysz, co Ci ślina na język przyniesie, to jest ok? Żałosna stara baba.

 

-- 14 lut 2014, 12:40 --

 

TEUFEL, spierdalaj. Będę jęczała, ile mi się podoba i gdzie mi się podoba. Skoro jęczę, to mam do tego powód, a Tobie nic do tego. Nikt Ci się nie każe wypowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, Sory , ale troche szacunku dla innych , każdy ma swoje problemy .. więc niektóre rzeczy zachowuj dla siebie , powinnaś iść do specjalisty bo masz bardzo zmienne nastroje , po za tym ludzie starają Ci tu jakoś pomóc a Ty zwyczajnie tą pomoc odtrącasz ,masz pretensje do całe świata , więc może zacznij coś robić w tym kierunku , powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×