Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

To mi się podoba dziewczyny ćwiczą :great:

Dzisiaj też nóżki zrobiłem.

Jeszcze trzeba zrobić żarełko na jutro czyli nadziać naleśnikony :)

 

kupmitrumne buhahahah mam nadzieję że to nie ten rowerek z trzema kółkami z tyłu :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, u mnie progres w ciężarach, więc się cieszę. Chodzę 4 razy w tygodniu. Tylko, że karnet mi się kończy 20 lutego i nie wiem jak z kasą będę stała, najwyżej przerzucę się na trening domowy na jakiś czas.

 

Poza tym dla moich kolan(mam zwyrodnienia i kilka operacji za sobą) taki trening z ciężarami "robi dobrze". Wiem, że kettle są polecane właśnie na dolegliwości kręgosłupa, kolan.

 

kupmitrumne, a ja myślałam, że ten kettl przyszedł w paczce od siostry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labradorek, aktualnie chce uzyskać ładną rzeźbę nic więcej , a ćwiczenie sprawia mi przyjemność , więc ćwiczę

Freak696, mmmm pot lecący po cyckach i tyłku :105:

slow motion, nie , co innego przyszło , ale również się ucieszyłam .. zamówiłam w sklepie , a że nie ma na stanie to muszę czekać 2 tyg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labradorek, niby ćwiczę z instruktorami, ale w ten sposób, że pokażą mi co mam zrobić i chwilę postoją nade mną, a później nie wiem czy technicznie jest OK. Najwięcej frajdy sprawiają mi nogi, bo jeżdżę dodatkowo konno i z łatwością przychodzi mi wykonywanie ćwiczeń na nie :pirate: tak poza tym widać, że mam krzywo ukształtowane łopatki, więc póki co proponują mi ćwiczenia z amortyzacją kręgosłupa...

slow motion, u mnie na siłowni są kuszące promocje, jak się zapisuje od razu na cały rok - ma się gratis 1 miesiąc i miesięcznie wychodzi 74 zł :D

 

mnie się z kettlami bardzo fajnie ćwiczy, ale mało co z nimi póki co robiłam, jakieś wykroki, przysiady itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×