Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kolor garnituru na studniówkę


Caipirinha

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na studniówkę trzeba mieć koniecznie czarny/grafitowy/granatowy garnitur? Kupiłem ostatnio w takim kolorze http://static2.iwoman.pl/i/galeria/26/0/362266.jpg gdyż nie wiedziałem o zasadzie, że po 18 nosi się ciemne kolory i teraz nie mogę przez to spać, całymi dniami tylko myślę o tym, że będę się wyróżniał, że będą się ze mnie śmiać i wytykać palcami... co ja mam do cholery zrobić, przecież nie kupie nowego.... Ludzie pomożcie, jak to u was było, ktoś nosił takie jasne garnitury? Chyba nie pójdę na tą studniówkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na ciemny kolor , czarny garnitur , krawat "śledzik" do zaciągania niewinnych chłopców przez dziewczyny na sex w toalecie , zresztą każdemu to wisi , ważne , żeby się najebać ... a tak serio to klasyczny czarny albo granatowy , w jasnych facet średnio wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studniówka? ubrał bym sie inaczej ale z klasą:D np jasna marynarka , czarna koszula :D

Taka kompozycja nawet nie ociera się o klasę, jest w sam raz na romskie wesele ;)

Caipirinha, Całe szczęście studniówka to nie jakiś formalny konwent i jej ranga pozwala na pewną swobodę w doborze marynarek oraz dodatków. Dobrze jest pozytywnie wyróżnić się z tłumu- chociaż szarość na tle czerni to nadal nuda- więc lepiej skupić się na unikaniu nagminnie popełnianych błędów http://www.savoir-vivre.com.pl/?niewybaczalne-bledy-w-stroju-meskim,483

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, po co produkują garnitury w różnych kolorach, brązowych, szarych, siwych, zielonkowatych itd. itd. jeśli można nosić tylko czarne, bo jak założysz inny niż ciemny to zaraz traktowany jesteś jak burak albo rumun. O co tutaj chodzi? Czytałem, że jasne garnitury na ranne godziny, ciemne na późne, to zajebiście, na pewno będę miał 100 garniturów w szafie na każdą okazję, podczas gdy nawet nie skończyłem liceum i nie mam jak zarabiać. Pierdzielę tę studniówkę, nie ide na to, najwyżej kasa przepadnie, jak zwykle coś poszło źle, nawet nie umiem dobrze kupić garnituru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caipirinha, Chłopie ubierz sie jakkolwiek byle w fasonem reszte pierdol, bo jak kolega Hans słusznie zauważył różnie by mógł skończyć ten garnitur za bóg wie ile hajsu. To jest studniówka, tam sie pije i to dużo, więc szkoda by było dobrego gajerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja może się już nie powtórzyć, a po co później żałować fajnego zwieńczenia klasy maturalnej z powodu nieporozumienia na forum. Nikt nie skrytykował twojego pomysłu ba, uważam że jest to jedna z niewielu sytuacji kiedy naprawdę można wykazać się swobodą i pomysłowością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×