Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Ellwe, rzuciłąm pol roku temu, mam 24 lata glowa mnie nigdy nie bolala... od soboty... zaczelo się ;)

znerwicowana :D nie , nie mam, jak bol sie dluzej utrzymuje --? czyt. godzine :D to dopiero odpalam fora :D internetowe hahah

znalazłam coś takiego http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/56,105912,10336166,6__Uporczywy_bol_od_czola__poprzez_skronie__po_tyl_glowy,,6.html

a mnie bolalo wczoraj z prawej dzisiaj z lewej, nie chce guza mozgu, a co jak to glejak i zostalo mi max pol roku zycia :(?!

Scooby. no na HPV nie wiem czy jest lekarstwo i woogle, klyckiny się wymraża, ja sama mam brodawkę " między nogami" ale testu na HPV nie zrobie, bo po co, przed czym mnie siwadomosc uchroni ?? a moj były partner niestety mial bujne zycie erotyczne ;) . takze mozliwe ze chodze i sama tego syfa nieświadomie rozsiewam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pomóżcie, bo psychika mi siadła całkowicie :why: . Jestem przerażona i coraz bardziej sobie wkręcam różne rzeczy. Pobolewa mnie już od dawna prawa strona brzucha, mam zaparcia, przelewanie w brzuchu, okropne wzdęcia. Za dwa miesiące mam kolonoskopię (dostałam skierowanie od rodzinnego, bo podejrzewa u mnie stan zapalny jelita jednorazowy albo przewlekły) z jednej strony się cieszę i nawet samo to badanie tak mnie nie prezraża co lęk przed tym co usłysze i co mi tam siedzi w tych bebechach :roll: Trzesę się cała, z prezrażenia, tym bardziej że naczytałam się o ludziach młodych u których go wykryli a nie mieli specjalnie dokuczliwych objawów:((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe..mam bóle podbrzusza, biegunki przemiennie z zaparciami;/ kłucia jelit itp...krew w kale i tak już parę lat..o bekaniu i odbijaniu nie wspomnę;/ i ciągnie się już 7 rok raz było lepiej raz gorzej ;/

 

Mam pytanie macie tak , że trzęsą się wam dłonie ( palce) niekoniecznie przy stresie..bo mi tak od dwóch miesięcy się trzęsą raz bardziej raz mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka jak dlugo boli cie ta glowa??masz jakies inne objawy neurologiczne czy tylko bol glowy....??

mnie bolala glowa dretwiala twarz z z jednej strony i reka...a wlasciwie 2 palce...i bolala ucho...i co..no typowe objawy guza mozgu...a tu tomograf rezonanas i nic..dzieki Bogu..wiec glowa do gory kochana:))

 

Ellwe mnie tez dlugiiiii czas meczyly jelita...klucia z prawej stronie glownie...sluz... i krew na kale...i jelito drazliwe...a myslama ze juz umieram...pilam dlugi czas siemie lniane...i sie wyciszylam i przeszlo....

 

dziewczyny wy bierzecie jakies tabsy na uspokojenie??spicie w nocy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane jestescie dziewczyny ze mnie tak uspokajacie:) księżniczka, przepraszam ze tak napisalam zlosc i egoizm przeze mnie przemawia :evil: :* z tych nerwow jeszczr na dodatek dostalam ataku lekowego i musialam sobie usiasc na srodku ulicy na krawezniku bo myslalam ze odlece :why: sprobuj siw naprawde skonsultowac z neurologiem. Mozliwe ze np. Z tych nerwoe zaczely cie meczyc migreny. Takie ciagle napiecir musi miec gdzies ujscie. Nie muso to byc od razu rakbmozgu:)

Kakunia 123, a bylas z tym u gina i gastrologa? nie mowie odrazu ze to cos powaznego bo nie chce wkrecac wam swoich chorych schiz :hide:

Co do trzesienia rak to ja tak nie mialam ale moj maz tak i przeszlo po duzych dawkach magnezu przez dluzszy okrres.

marta80, nie biorr zadnych tabsow w tej chwili bo na ogol spie dobrze. Jednak wszystkie moje dolegliwosci i pronblemy z psychika zaczely sie krotko po tym jak przez dlugi okres czasu nie moglam zasnac. W razie problemow ze snem biore hudroxyzyne na noc i jest ok :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, raz w sobote chwile a wczoraj i dzisiaj ciagle, tyle ze wczoraj po prawo, a dzisiaj po lewo i to samo czolo jakby ;/ tak sciska , piecze boli wszystko na raz;/ ale nie rpzeskadza ogolnie w wykonywaniu czynnosci roznych tylko nerwowa jakas jestm az od tego bolu :(

 

-- 12 lut 2014, 19:50 --

 

Ellwe, a kto mi da skierowanie do neurologa jak mnie do psychologa co chwile wysylaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja nie mam takiego problemu ze skierowaniami. Niektorzy lekarze moim zdaniem dla swietego spokoju wola dac skierowanie do cpecjalisty, poniewaz:

 

a) chca sie pozbyc natreta :blabla:

b) boja sie, ze w przyszlosci moze sie okazac, ze pacjent bedzie mial racje.

 

Moze zbyt nerwowo podchodzisz do sprawy i lekarz to widzi. Ja np. u lrodzinnego zachowuje pozorny spokoj :great:

 

Tak w oeolge ksiezniczko to jesli sie nie myle ty chyba chodzisz do psychologa? Wiec jesli ktorys Ci powie, ze masz isc do psycho to mozesz powiedziec, ze chodzisz, albo sciemnij ze dostalas skierowanie od psychiatry i chodzisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta :) wlasnie czytam i pasują do napięciowych, ale mnie jednego dnia bolala lewa strona a teraz prawa... i tylko " na czole" :( masakra. tak sie boje, ale tydzien temu do laryngologa szlam po skierowanie... a tera mam isc do neurologa :D? poza tym do neurologa to poczekam sobie z rok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ksiezniczko...idz do neurologa....znajdz dobrego i jesli cie stac..daj 100zl...pogadasz i sie uspokoisz...ja trafilam na dobrego neurologa...i mnie uspokoila jesli chodzi o guzy mozgu i sm....bole ktore chodza po glowie to napieciowe...napij sie meliski i relaxxxxxxxx:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz tyle wydalam na lekarzy ze nie mam, no ja w bdg to mam troche do wyboru ale wszędzie podobnie :( kolejki kolejki :( masakra... a po skierowanie tez sie wstydze tak znowu, wezmnie mnie za nienormalna :( chyba ze laryngolog moze wydac skierowanie do neurologa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie ? krew... laryngolog, usg wszystkiego co mozliwe, teraz nzou na wymaz z gardla... ale jazdy z glowa sie zaczely :( no i musze wydebic na kolonoskopie jeszcze skierowanie...

chyba glo sie ciut jakby usokoila... wezme hydroksyzynke i lulu

:* do jutra kochane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie wiem czy iść do lekarza. Od tygodnia fatalnie sypiam, a wszystko przez moją dolegliwość. Gdzieś tak mniej więcej na wysokości najniżej położonych żeber po prawej stronie mam takie odczucie jakby dyskomfortu, jakby coś tam urosło i wypychało się na zewnątrz. To nie boli, a palcami niczego szczególnego nie czuć, a jednak czuć tego obecność i sprawia że nie mogę wygodnie zasnąć. Czuje to tylko w nocy i teraz późnym wieczorem. Czułem już to kiedyś, ale nigdy nic mi nie było, ale głowa świruje i wyobraża sobie jakieś raki, guzy, nabrzmiałości np. wątroby, albo mam wrażenie że żebro jakoś dziwnie nagle zwyrodniało i się rozpycha :/. Trudno jest tak spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej po prawej tak????MI to też przeszkadza jak się położę....byłam już u lekarza z tym problemem wyszło coś , że tam jest zakręt jelit czy coś takiego ( lekarzem nie jestem) i po prostu mi je wtedy uwypukla i jest to straszny dyskomfort i nawet czuję to a za chwilę znika. dostałam lek nie pamiętam nazwy ale pomógł :)

 

-- 12 lut 2014, 23:20 --

 

Niby teraz we krwi helicobacter mi nie wyszedł teraz ...więc chyba tego nie mam leczyłam się na to trochę ....ale tak jak mówię mam nadal problemy z jelitami i żołądkiem. Ale tak jak wam pisałam wczesniej moja mama ma nerwice ! 10 lat leżała ;/ miała bóle , kłucia, słabości była wyeliminowana z życia przez tyle lat! Widziałam to wszystko ...nerwica niszczy ludzi! JEj wmawiali , że ma na pewno raka ...stawiali mózgu ale każde badania wychodziły ok..jedynie co miała to tarczyce i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, nawet moje jelita próbują wykończyć mnie psychicznie. Tyle że ja to czuję całą noc.. strasznie nie lubię takich rzeczy, bo hipo jestem okropnym. Zacząłem już podejrzewać moją nową pastę do zębów, że coś w jej składzie siedzi i odkłada się w wątrobie lub właśnie w jelitach. Ja nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, co ty z ta kolonoskopia?:) chociaz jak chcesz to zrob dla swietegi spokoju. Tylko badanie do najprzyjemniejszych nie nalezy a raczej nie samo badan ie a to jak musisz sie przygotowac. Chociaz ty lubisz te jelitowe tematy;):* na sen relanium tez czasem biore ale pol bo calego sie boje:D

 

Kurde miski widze ze prawa strona rzadzi;) to jest wlasnie jakis taki dyskomfort z prawej strony czasem ciagnie do plecow ale nie wiem czy moge nazwac to bolem. Od czasu do czasu czuje tez z tej strony takiego jakby jeza w brzuchu ale malutkiego;)

Moja mama ma tez od 20 lat rozne problemy zdrowotne przebadali ja wzdluz i wszerz i cos tam znalezli bo wiedomo ze zawsze mozna cos znalezc ale nic co by dawalo taki wachlarz objawow. Wydaje mi sie ze nerwica jest dziedziczna.

 

-- 13 lut 2014, 00:38 --

 

Jeszoswiesz, pasta do zebow:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×