Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, to sie ciesze :****** ja sie nakrecam ze bede miec panike bo dawno nie mialam i nie wiem po olere sobie ja wmawiam :why:

 

-- 12 lut 2014, 20:27 --

 

nazywam się niewarto, to widocznie jest glupia ! Ja Ci mowie ze mozna Cie lubic a chcialam studiowac psychologie iw iem ze nie mozna takich bredni gadac ludziom na terapii jak ie ona Ci powoedziala!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, Hania, nie uzależniaj swojego szczęscia od opinii innych ludzi bo nigdy nie bedzie tak, ze wszyscy beda Cei lubić, nawet gdybyus była złota i diamentowa ktos zawsze bedzie przeciwko Tobie, my Cię tu lubimy, masz grono osób w rl które Cię napewno lubią, masz pewie kochającą rodzinę- spróbuj czerpać od nich siłę, masz prace którą lubisz, reszte mniej w dupie jeżeli Cię nie akceptuj, powiedz im serdeczne spierrr :D

 

DżejnRołs, :D a to ja widzę, że Ty wiesz co się na tym świecie kręci ;)

 

platek rozy, olimpijska jest od 35 roku życia ^^ kuszące nie?? :D

 

 

spadam pobiegać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, nie GADAJ GŁUPOT jestes wartosciowa dziewczyna mało kto osiagnałby tyle na twoim miejscu

bo wezme neona,alusia pojedziemy złoic ci dupsko....jak bedziesz w to wierzyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, Hania, nie uzależniaj swojego szczęscia od opinii innych ludzi bo nigdy nie bedzie tak, ze wszyscy beda Cei lubić, nawet gdybyus była złota i diamentowa ktos zawsze bedzie przeciwko Tobie, my Cię tu lubimy, masz grono osób w rl które Cię napewno lubią, masz pewie kochającą rodzinę- spróbuj czerpać od nich siłę, masz prace którą lubisz, reszte mniej w dupie jeżeli Cię nie akceptuj, powiedz im serdeczne spierrr :D

 

 

 

 

 

:great::great::great::great:

 

i cmokasy Latawcu:************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×