Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Nikanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu pierwszy raz i nie wiem czego szukam za bardzo . Może kogoś kto czuje podobnie jak ja . Kto nie będzie nazywał mnie skonczonym dziwakiem.Na depresje choruje od 13 roku życia przez 6 lat brałam leki jedynym ich efektem było to że tyłam i chudłam w zastraszjącym tempie .Więc pomimo sprzeciwu mamy zrezygnowałam z leczenia . Już niewiem co robić czuje że stoje na krawędzi i że wcześniej czy później w nią wpadne .Najgorsze jest to że nikt mnie nie rozumie ja chyba sama siebie nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nikanie!

Nie możesz się poddawać! Może spróbuj jeszcze u innego lekarza?

Leki działają różnie na różne organizmy. Niektóre jednym nie pomagają a u innych jest poprawa. Do dziwaka to ja się już przyzwyczaiłem i pewnie większość tu zgromadzonych osób powie ci to samo. Czujemy się odtrąceni od społeczeństwa bo nikt nie potrafi zrozumieć choroby -tylko my.

Jak już będziesz się czuła naprawdę podle to odezwij się do kogoś z forum to pomaga. Trzymaj się i wracaj do leczenia nie trać czasu na błądzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Nikanie.

To dobrze trafilaś, bo tutaj wiele osób Cię zrozumie. Też mialam depresję i wiem jak to kopie. Ale puki tylko stoisz an krawędzi odwróć się od niej i rozejrzyj się. Na pewno zauważysz choćby maleńki śliczny szczegół. Jest wiosna, slonko, sprobuj cieszyć się każdym nowym pączkiem na drzewie. Nie zamykaj się, walcz.

Co do leków, to dziwne, że nikt nie zareagował wcześniej i brałaś je tak długo. Spróbuj u innego lekarza. Musi być sposób, zawsze jest.

Pozdrawiam i tzrymam kciuki.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×