Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czu dobrze robie chodzac do innego terapeuty niz do mojej stalej terapeutki do nie jak pojde to nie wywyleka sie spraw z przeszlosci tylko mowi o tym co na biezaco sie wydrzylo i to dziala uspokajajaco. Wczoraj u niej bylem i czulem sie super dzisiaj poszedlem do innego terapeuty i musialem cala historie odpowiadac od poczatku, co mnie wprowadzilo w stan mocnych napiec i zaleknienia. Teraz chce sie jakos uspokoic ale jak jak to nie chce latwo przejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, daczego ponizej 65 źle? ja potrtafiłem podczas medytacji miec 42 :)

 

platek rozy, no to super że nie musisz brać lekarstw, może sama terapia Ci pomoże :) a u mnie się rozkeciło, ten najemca, z którym sie wcześniej nie dogadałem dzisiaj był u mnie z rana, ale taką bryką podjechał, że szczena mi opadła, no i on ze mną juz nie gadał, tylko żona, bo ja od niego już nawet telefonów nie odbierałem, nie potrafiłem się z nim dogadać, a z nią w 10 min, i dałem jej klucze do lokalu haha. no i dla swojej babci będe kładł panele podłogowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, mysle ze sie powiniens trzymac jednego psychoterapeuty jak zaczynasz chodzic i jestes zadowlony:)

 

-- 11 lut 2014, 21:25 --

 

neon, to czyli jednak wypalila ta sprawa :great::great::great: super:) a panele tezmam do polozenia 8) ale sama nie dam rady bo mi nie wolno z tym kregoslupem a zeby zaplacic komus to juz mnie nie stac :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×