Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Drobne korekty graficzne są jak najbardziej możliwe do zaakceptowania, ale żeby zmieniać np. tło na takie jaskrawe odcienie, to festyn się zrobi.

Jestem za małymi korektami w takim razie:):)Zawsze to jakas zmiana, a moze na lepsze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zawracać nikomu głowy,ale takie to dziwne i męczy mnie...Bo w tematach Depresji tego nie ma :shock: są dwa późniejsze tematy emigracja,i depresja dwubiegunowa,ale samookaleczeń nie ma...temat jest niewidoczny,znaleźć go można tylko poprzez bycie na temacie depresja dwubiegunowa i kliknięcie następny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często wchodząc na większy wątek zawierający po kilkanaście stron nie mogę wejść. Wyświetla mi się " Nie istnieją żadne posty dla tego tematu ". Po jakimś czasie temat mi się odblokowuje, ale potem znów nie mogę wejść. Dodam, ze sa to wątki przyklejone.

Czy Wy też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrzebałem takie informacje o czacie:

Mamy taki jeden na IRCu:

krakow.irc.pl

IP: 149.156.124.222

Port: 6667

kanał: #nerwica

tylko nikt tam nie zagląda..

sa to aktualne informacje?

pytam bo czat ze strony nie chce mi dzialac ( problemy z Java ) i jakby co to bym sie laczyl przez mirca albo czata w operze, a tam potrzebuje dokladna nazwe serwera znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to się zmniejsza? Adres http ?

Tak - jeżeli wchodzisz do tematu normalnie, z działu. W linkach podawanych w mailach powiadamiających o odpowiedzi nie ma tej wartości, jak w czymś takim wyskoczy błąd, to wejdź w ten temat z działu (czyli normalnie z forum).

 

Też tak mam. To jest jakiś błąd forum. Kiedyś widziałem go na innym forum na, którym bywałem, ale tam administracja pozbyła się go w dwa dni.

A możesz wyciągnąć od nich magiczny przepis na pozbycie się tego? :) Wtedy możnaby go podesłać Tomkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?p=156402#156402

 

Się rozjechało, moja hipoteza jest taka, że z powodu:

[size=1][ [i][b]Dodano[/b]: Dzisiaj o godz. 2:29 pm[/i] ][/size]

 

Powinno być:

[size=1][i][b]Dodano[/b]: Dzisiaj o godz. 2:29 pm[/i][/size]

 

Automat dodaje nawiasy kwadratowe nie zawierające kodu forum i czasami silnik się gubi i je parsuje (zauważyłem to, jeżeli pod danym postem są inne posty). Bug silnika, ale pewnie można go zniwelować usuwając te kwadratowe nawiasy :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×