Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio to Grażyna Jeromin-Gałuszka Magnolia, Ninni Schulmann Dziewczyna ze śniegiem we włosach ( to co lubię, czyli skandynawski kryminał), także czytałem Katarzyna Michalak Wiśniowy Dworek, bo chciałbym mieć tak domek.A teraz czytam Clive Cussler Strzała Posejdona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Josephine Heart "grzech", Christina Schwarz "tonąca ruth" i rownież w skandynawskich klimatach Bjornstjerne Bjornson(nie wiem jak sie daje umlalt nad o :( ) "Dziewczę ze słonecznegop wzgórza-marsz weselny."

Detektywie Monk :poluje na Ninni Shullman :D Przeczytałes juz całą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Josephine Heart "grzech", Christina Schwarz "tonąca ruth" i rownież w skandynawskich klimatach Bjornstjerne Bjornson(nie wiem jak sie daje umlalt nad o :( ) "Dziewczę ze słonecznegop wzgórza-marsz weselny."

Detektywie Monk :poluje na Ninni Shullman :D Przeczytałes juz całą?

Mam w domu Mężczyzna który przestał płakać, ale najpierw muszę inne przeczytać.Ostatnio czytałem Maria Nurowska Nakarmić Wilki, nie jestem do końca zachwycony.Więcej tam życia prywatnego Kasi niż samych wilków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Lodowego Ogrodu.

świetna seria, ja czytałam na bieżąco jak pisał i czekałam na każdy tom kilka lat , męczące to było, chyba najlepsza powieść w latach 2000-nych w polandi,świetne 4 tomy i powalająca okładka do pierwszego tomu , która tak mnie powaliła,ze dzięki niej kupiłam książkę i książka okazała się świetna godna okładki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na północy Finlandii przy -30 stopniach znaleziono okrutnie zmasakrowane zwłoki dziewczyny z Somalii, jak ktoś jest zainteresowany to polecam

 

hmm...niezle,ale jednak wolałbym żeby to była Szwecja i żeby padał deszcz

Mówisz i masz, polecam Henning Mankell Fałszywy Trop :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×