Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

kupmitrumne, za stary XDD

 

Kokojoko, bo ona w niczym nie pomoże. Maszynka jest dla normalnych kobiet, nie takich dziwolągów jak ja. Kto nie ma takiego problemu, ten nie wie i nigdy nie będzie w stanie zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, bylas na profesjonalnym woskowaniu? Zapewniam, ze takie osoby jak ten pan z obrazka, tez przychodzily przed wakacjami, a watpie, ze jestes bardziej owlosiona...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

kupmitrumne, co prawda przez jakiś czas ich nie było, ale potem albo wrastały, albo było ich jeszcze więcej.

 

Kokojoko, no nie jak on, ale jak na kobietę jest beznadziejnie... Ale nie chcę tu o tym pisać. Jedno jest pewne - żaden facet nie chcoałby czegoś takiego jak ja; zrzygałby się na sam widok, nie mówiąc już o czymś więcej.

 

Zakończmy ten temat.

 

-- 10 lut 2014, 23:16 --

 

Kokojoko, byłam u kosmetyczki, ale z inną sprawą. I też nie pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, po wosku jest mniej wlosow i raczej nie wrastaja... Jak masz problemy z hormonami, to raczej zadna kosmetyczka nie pomoze...

 

Ok, juz nic nie pisze... :mhm::mhm::mhm:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech... :P Czyli jednak zostają mi fetyszyści, tylko trudno będzie takiego znaleźć. :roll:

 

Pewnie jest nie mało amatorów "buszu", na tym świecie w kwestii seksu na wszystko jest popyt i podaż, nic się nie marnuje :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne - żaden facet nie chcoałby czegoś takiego jak ja; zrzygałby się na sam widok, nie mówiąc już o czymś więcej.

 

Już sie mieli ludzie zrzygać na widok Twojej twarzy i Twoich nóg :mrgreen: Jakoś nikt nie wyjechał z pretensjami że wysypał się na klawiature

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×