Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

koszykova, jestem samotna i ze względu na brak partnera, ale też dlatego, że nie mam wokół siebie żadnej bliskiej osoby, kogoś z kim mogłabym spędzać wolny czas czy zwyczajnie porozmawiać. :( Siedzę sama w czterech ścianach. Rozmawiam jedynie z rodzicami.

Też rozmawiam tylko z rodzicami, ale głównie z matką.

 

kupmitrumne, gorzej, jak ma się wysokie, a nie ma jak rozładować. :?

Moje też jest wysokie, ale jestem aseksualny, do rozładowywania wystarczy mi masturbacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

mark123, ile można sobie dobrze robić ?! lepiej jak ktoś Ci robi :mrgreen: a Ty tylko leżysz i pojękujesz od czasu do czasu

Wreszcie ktoś wypowiedział moje myśli. XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu gdy widzę faceta podobnego do niego - pod względem zachowania i dziewczynę- to widzę siebie i jego w tym momencie i to, jak dużo straciłam? :lol:

Przecież patrząc racjonalnie.. to wcale nie był taki fajny.

Czemu jest mi trudno wtedy patrzeć? Chore no.

 

Czemu on mi się śni? Kto mu pozwolił wkraczać w mój umysł, wtedy kiedy myślałam ze już o nim zapomniałam?

Dlaczego nie mogę rozmawiać ze swoją znajomą, która jest też jego znajomą?

Wystarczy wspomnienie o M. a już jestem w podłym nastroju rozpaczy.

 

Przecież nawet go nie kochałam :roll:

Minęło pół roku a ja jeszcze nie zapomniałam o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczą mnie te lekcje :( Na tyle że po jednej jestem tak zmęczona jak po 6 ;/ Czy oni tego nie rozumieją? Za to zwykle dostaje opieprz że "nie pracuje"

 

mi pomagało skupianie się na tym żeby wszystko równo ładnym pismem zapisać. kolorowe długopisy itd. Tylko że to się sprawdza tylko na lekcjach, gdzie notatki sie robi , bo dyktują itd...Gorzej na lekcjach na których trzeba coś robić, ogarniać, rozkminiać, liczyć...To jest naprawdę niefajnie...

Też mi pomagało i nastawianie sobie zegarka na "15 minut do przodu"...i wyobrażanie sobie, że "ooo to już 30 minut minęło, o jak wspaniale"........kiedy minęło 15...

 

 

ja się muszę pojęczeć, że mam wrażenie, że zmarnowałam życie i już jest za późno żeby się wyleczyć , że mnie przeraża myśl, że jutro znów mnie czeka dzień taki jak dzisiaj i wczoraj i przedwczoraj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się zmienić i uporządkować swoje życie, podejmuję różne nowe decyzje, ale ciągle towarzyszy mi wątpliwość, czy na pewno robię dobrze? Praktycznie przez cały czas boję się, że z perspektywy czasu będę czegoś żałował... Ktoś tak ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurva! Dlaczego jest tak, że jak się kimś solidnie nie potrząśnie to będzie walił w ch*ja ile wlezie do czasu aż nie dostanie w łeb tak porządnie, że zęby lecą :evil::!::!::!: Dlaczego JA mam dotrzymywać słownej umowy, a inni nie? Tak kurva nie będzie :!::!::!: Obudziło się we mnie ZŁO :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pomagało skupianie się na tym żeby wszystko równo ładnym pismem zapisać. kolorowe długopisy itd.

To chyba w podstawówce, bo nie wiem w jakiej szkole dyktują na tyle wolno żebym zdążyła sobie jeszcze zmieniać długopisy. Mi najbardziej nudzi się na polskim a nauczycielka dyktuje tak szybko, że czasami sama mam problem się z tego rozczytać. Dzisiaj miałam 3 polskie-na pierwszym jeszcze stwarzałam pozory, że lekcja mnie interesuje ale na ostatnim oparłam się o rękę i spałam. Polski jest tak nudny, że to jakieś nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×