Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem swój plan treningów/diety. Na pewno nie był robiony z automatu bo wypisałem tam co i jak z moimi problemami zdrowotnymi i zostało to uwzględnione.

Trening typu split, 3x w tygodniu + basen. Dieta - chyba nic aż tak strasznego, najtrudniej będzie zrezygnować z "normalnych" obiadów :roll::cry:

Suplementy jakie mi polecili:

http://sklep.kfd.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&keywords=wpc+kfd&as_values_06=&x=0&y=0 coś z tego +

http://sklep.kfd.pl/hi-tec-vitamin-120-kap-p-1409.html +

http://sklep.kfd.pl/uns-fat-off-90-kaps-p-3539.html

Co o tym sądzicie? Tzn o suplach bo reszty nie podałem szczegółowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwyższające testosteron to chyba tylko metka hahahahahaha nie słyszałem o takowych chyba że masz na myśli prohormony :D . Same ćwiczenia podwyższą choć się gdzieś o uszy obiło że to może być nie prawdą, bo podobno koledzy w USA zrobili badania z których wynika że nie za bardzo :) .

 

Widzę że dyskusja w tym temacie zeszłą na temat "wóda, dziwki i lasery......."

 

kupmitrumne Widzę że "kochasz" animali :) ten pan zupełnie inaczej wygląda poza sezonem startowym :D .

 

TyrrMasz wagę łazienkowa i centymetr krawiecki i za pomocą tych dwóch przedmiotów oraz wzroku kontroluj tkankę tłuszczową a zapomniałem jeszcze jest do kupienia fałdometr i nim możesz w przybliżeniu obliczyć masę tłuszczową :) .

 

Witaminy wybrał bym Vita-min olimpa w kapsułkach do tego jakiś tran i jeszcze dodałbym sobie magnez+B6 również olimpa (po treningu) :) .

Spalacze tłuszczu zostaw one sztucznie podnoszą termo-geneze i będziesz miała temperaturę 37,5 c :P tak to działa a oparte jest na ziołach i pieprzu :P . Dietą da się wszystko zrobić!!!!! Narazie zbuduj mięśnie a nie od razu chcesz je zabijać :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, A slyszałeś może o tribusteronie? Cwiczenia tez , głównie nogi. Też miałem w zyciu troszke kontuzji, w dziecinstwie złamane biodro , kilkukrotnie wytrącone kolano, zlamane zebra , Skolioze i najgorsze problemy z ledzwiami, jednak sie robi swoje:)

 

Owszem poprawi Ci libido do czasu więc radze stosować z głową (przed stosunkiem) :) .

No to masz jeszcze cały gorset mięśniowy ja już niestety nie aha przyczep mięśnia krawieckiego (udo) uległ zmianie wygląda to śmiesznie + klatka której najbardziej żałuję :( . Pamiętaj jak masz skoliozę nie rób przysiadów że sztangą możesz się skręcać w silniejszą stronę :( . Najlepsza jest suwnica, prostowanie i zginanie nóg na stacjach. Najlepiej zmęcz czworo-głowe przed suwnicą np 4 serie prostowania nóg do bólu a później suwnica :) zakwasy gwarantowane :) .

 

kupmitrumne Jego dziewczyna prawdopodobnie jest Polką :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, Zrobiłem kiedys pare glupot , skolioze naprostowalem z 35st do jakichs 4. Ale za perwszym razem wyciagalem szyne, coś mnie tak jebło w ledzwiach ze az oddychac nie mogłem z bólu . pare lat pozniej robiłem przysiad z 140 kg na ostatnią serie. Pozniej to tak bolaly ledzwe ze rece nad wanną musiałem myć podpierajac sie. Teraz musze delikatnie go wzmacniać, by nie było takich niespodzianek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×