Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, ja zjadlem calego makowca, powiem ci ze na terapi roznie bywa czasami wychodze bardziej narkecony niz jak przyszedlem, ale dzisiaj to jakis cud byl czy co terapia sie skonczyla a ja czulem sie tak dobrze, spokojnie jechalem sobie samochodem przez miasto, nawet na czerwonych swiatlach bylem wyluzowany kurcze taki spokoj i optymizm zarazem. Pozniej wrocilem do mieszkania spokojny polozylem sie i zjadlem calego makowca. Przelezalem tak z godzine w dobym nastroju. Pozjej z kieszeni jak lezalem wysyunal mi sie portfel i walnal w opakowanie po ciastkach, to narobilo halasu ja sie zezloscilem i cały spokojny i luźny nastój prysnał. A ja bym chcial zeby potrzymało mnie dluzej w tym dobrym nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, wiesz ja ściąganiem w szkole nauczyłem się, że w życiu trzeba sobie jakoś radzić :D

 

wieslawpas, no to fajnie ze miałes dorby dzien, ja lubie jezdzic samochodem, wtedy medytuję, przedwczoraj pojechałem sobie na nocną wycieczkę za miasto, i nawet dziewczynę jedną podwiozłem :D na początku bałem się ja wziasc bo teraz oskarżają o gwałty zeby kase wyłudzic :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Cały dzien nie byl dobry moze w tym całym dniu dobe byly ze dwoe goziny ta po przebudzeniu i ta po terapii.

To dopiero sa u Ciebie tematy na to jezdzenie autem. Jazde po miejscie niestety nie da sie nazwac medytacja, chyba ze pozno w nocy na trasie

szybkiego ruchu, bez duzego ruchu i świateł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, no tak za miastem. wziąłem panienke do swojego kabrio haha, i mówięęęę ę haha wsiadaj mała haha nie zapytałem czy często tak jeżdzi późno, czy się nie boi, następnie stwierdziłem ze mi sie nie podoba, podgłsniłem muzykę i wcisnąłem gaz do dechy zeby miec to jak najszybciej już za sobą hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×