Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Freak696, a Ty coś trenujesz? bo widzę, że znasz się na ćwiczeniach i odzywianiu. :)

 

 

Trening super udany. Do mojego zestawu z sfd dodałam przysiady ze sztangą, martwy ciąg, wchodzenie na step x2 z obciążeniem i wykroki z obciążeniem. Czuje się po tym super i zagości to u mnie na dłużej.

 

Przemogłam się i weszłam na typowo koksową część. Patrzyli na mnie jak na kosmitę, ale licho tam :pirate:

 

 

Mam jako taką wiedzę :) choć są lepsi, po prostu brak pieniędzy naderwana klatka, złamana panewka lewego stawu biodrowego:( ale nadal ćwiczę i mam nadzieje że w to lato zrobię super formę :) .

 

Pamiętaj nie przeciążaj się zbytnio :) staraj się robić z uwagą ćwiczenia. Widać ze zdjęcia że jesteś bardzo młodziutka. Tymi ćwiczeniami typowo męskimi robisz pewnie furorę na siłowni.

 

Trenowałem i efekt był bardzo podobny do tego zdjęcia "amerykanki" i to była kobieta z "MPD"

naprawdę robiła furorę na siłowni. Cisnęła na klatkę 35 kg (osoba pełnosprawna prawdopodobnie 70 kg) max w przysiadzie na maszynie smitha 65kg (tak na oko zdrowa osoba siadałaby 90-100kg) ze względu na wadę kręgosłupa nie mogła robić przysiadów porostu się skręcała ze sztangą na jedna stronę :( . Barki miała wręcz rewelacyjne :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeNiro, nie o tych ćwiczeniach mówię co Ty myslisz rozpustniku pytam czy widac już jakieś zarysy klatki? :pirate:

 

Strzelam, że cyce mam mniejsze od Ciebie :P

 

-- 10 lut 2014, 19:25 --

 

Dobre na mięsnie rak jest trzepanie kapucyna :pirate:

 

Masz wyćwiczone już? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×