Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej wszystkim


Euthymia

Rekomendowane odpowiedzi

Ah, jak te anonse w rubryce korespondencyjnej w gazetkach dla nastolatek w latach 90-tych, zawsze się zaczynało od jakiegoś zaburzenia, potem znak zodiaku i ulubiony zespół. "Jestem szaloną 13-latką z pod znaku panny. Lubię Backstreet Boys a najbardziej Nicka". "Jestem zwariowanym Koziorożcem. Słucham Spice Girls." :lol:

 

Dobra, żarty na bok, poczujesz się tu jak w domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, jak te anonse w rubryce korespondencyjnej w gazetkach dla nastolatek w latach 90-tych, zawsze się zaczynało od jakiegoś zaburzenia, potem znak zodiaku i ulubiony zespół. "Jestem szaloną 13-latką z pod znaku panny. Lubię Backstreet Boys a najbardziej Nicka". "Jestem zwariowanym Koziorożcem. Słucham Spice Girls." :lol:

 

 

Hejka! Jestem znerwicowaną nastką - Koziorożcem z zaburzeniami osobowości, słucham tr00 punku (Awril Lawin to moja ulubiona, szatańska wokalistka!), w wolnym czasie lubię się samotnie upijać oglądając Nastoletnie Matki i zastanawiając się czy i mnie kiedyś to spotka.

 

 

Lepiej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też dużo zależy od sytuacji i nastroju, nawet zauważyłam, że podświadomie wpadają mi w ucho kawałki, których tekst akurat wyraża moje pragnienia.

Nie uważam się za osobę bipolarną, ale może o coś chodzi z tym swobodnym przerzucaniem między popem a metalem :twisted: Szeroko pojęte lata 80-te i też folk w różnym rozumieniu tego słowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×