Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze miałeś :D

 

Mam dzisiaj troszkę słaby głos. Oby jutro się unormowało bo to będzie dziwne xD Jak ja będę rozmawiać :D ? Nikt mnie nie usłyszy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomysłalam :D Gdybym wiedziała że tak będzie...

Ale to przez te głośne rozmowy . Wtedy najbardziej się darłam xD

 

A jednak boli?:P

 

Candy14, Ja bym wylała :lol: Ale szkoda piwa w sumie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14 Jednak się w 100% sprawdziło powiedzonko.

 

 

pomaranczy, truskawek, poziomek i herbat w tym smaku, orzechów i wszystkiego go kwasne i podrażnia :D

Ciekawe spostrzeżenie pomarańcze, truskawki poziomki to raczej dobra witamina C :) i w dodatku jest kwaśna :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom,witamina C :D. Ale my nie mówimy o przeziębieniu, tylko podrażnionym gardle :D. Ja jak wypije jakąś herbatę poziomkową to juz po mnie :D wszystko piecze, gardło, usta, puchna wręcz :D

Zwróć tylko pod uwagę że owa witamina nie jest syntetyzowana prze nasz organizm ;) . Jak coś to zawsze możesz zażyć kapsułkę :) (przy bolącym gardle mogą być pewne niedogodności) .

 

Cellulit można spokojnie zwalczyć :) , zależy jeszcze czy masz wodny czy zwyczajny :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie do konca o tym mówiłam :D

Co do witaminy C, to wiem, że nie syntetyzujemy, chociaż większość zwierząt ją wytwarza, z tego co pamietam to na pewno swinki morskie jej również nie produkują :D mozliwe też że należą do tej grupy również nietoperze

Nie pisalam że mam cellulit :D:D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie do konca o tym mówiłam :D

Co do witaminy C, to wiem, że nie syntetyzujemy, chociaż większość zwierząt ją wytwarza, z tego co pamietam to na pewno swinki morskie jej również nie produkują :D mozliwe też że należą do tej grupy również nietoperze

Nie pisalam że mam cellulit :D:D .

 

Nie sprowadzajmy się do świnek morskich bądź nietoperzy :D chociaż pewnie genom w iluś tam procentach maja podobny do nas :) .

 

Co do Cellulitu, świetny efekt daje świeżo wtarty sok z grejpfruta :D (pomijam tu Ciebie ;) ) . Tak naprawdę ruch i zrównoważone odżywianie się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×