Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

395 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      240
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Ellora

Wez sobie cos na uspokojenie...masz hydroxyzyne...?

Mnie dzisiaj dopadają natrętne myśli....k...kiedy to sie skonczy....a co najśmieszniejsze,ja takich myśli i w takim natężeniu przed esci nie mialam....

Czekam do wizyty i jeśli dr.nuc z tym nie zrobi,to zmieniam lekarza...dam szanse drugiemu żeby na mnie testowal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy z nerwicą lekową i zespołem leku napadowego walcze już prawie 4 lata testowałem już wiele leków aktualnie mam elicea 10mg biore go już 2 tygodnie ale jeszcze nie widać poprawy a skutki uboczne na początku były fatalne . Doraźnie wpomagam sie jeszcze Alproxem 1mg. Pozdrawiam wszystkich i wierze że wszyscy z tego wyjdziemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

To ja Cię wytlumacze przed Twoja mama:)

To nie będzie wycieczka tylko odskocznia.Lodiwisko mamy tez na rynku,a to z tego miejsca do którego sie udajesz,to rzut beretem.

P.s.Ja nie gryzę:)A poza tym bedziem wśród innych ludzi,wiec nic zlego Ci nie grozi...:)

 

Czytalam....ale musze zrobić to jeszcze raz,bo mój biedny itumaniony móżdżek nie przyswoil wszystkiego....

Z tym,ze ja nie mialam czegoś takiego na seroxacie...na początku moze i tak,ale trwalo to bardzo krótko,a potem mój umysl byl bardzo jasny...az za jasny,bylam bardziej pewna siebie...a teraz jestem okropnie wycofana,przerażona....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Ale tam będą tez i inni ludzie,wiec ja sie nie obawiam...

 

-- 09 lut 2014, 14:07 --

 

Lunatic

A jak daleko masz do Kielc?

Nie chcialbys skorzystać z terapii na nfz z naprawdę fajna babeczka?

Ja mam do niej termin na25lutego,ale poszlam jyz gdzie indziej i moglbys wskoczyć na moje miejsce....Ta kobitka priwadzila zajecia na oddziale dziennym,naprawdę dużo widzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Od10dni biore cala tabletkę esci....ale nadal miewam natrętne myśli i takie uczucie jakby mój umysl byl zamkniety gdzieś,jakby go cos blokowalo

 

Ja mam podobnie. To znaczy ten lek zmniejsza lęk, ale jedyny lęk ktory pozostaje to paradoksalnie przed tym, że czuje sie na nim dość nieswojo. Chyba wiem o czym mówisz. Za dużo analizuje siebie i otoczenie... Powinno to przejść w miare brania leku. Zobaczymy.

 

Awy braliście hydro i jak sie po tym czuliście?chodzi mi o branie w dzień

 

Dobrze działa na lęk, ale jest lekka zamułk. Chyba, że coś się dzieje ciągle to można z tym wygrać i nie paść na łóżko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie. To znaczy ten lek zmniejsza lęk, ale jedyny lęk ktory pozostaje to paradoksalnie przed tym, że czuje sie na nim dość nieswojo.

Jaki znów lęk przed czuciem się nieswojo? Tak może być z początku i to wynika bezpośrednio z jego działania i tyle, po co się na siłe doszukiwać jakichś dodatkowych lękow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie. To znaczy ten lek zmniejsza lęk, ale jedyny lęk ktory pozostaje to paradoksalnie przed tym, że czuje sie na nim dość nieswojo.

Jaki znów lęk przed czuciem się nieswojo? Tak może być z początku i to wynika bezpośrednio z jego działania i tyle, po co się na siłe doszukiwać jakichś dodatkowych lękow

 

OK sorry ! Już nie czuję lęku ! To się nie powtórzy ! :tel2:

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×