Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DżejnRołs, a byłaś, że Ci się nie podoba? Masz tak silną wolę, że sama sobie zafundujesz autoterapię? Dasz radę? Nie powiem, można, ale nie jest to łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, jak teraz nie wyleczysz porządnie nerwicy to kiedyś może wrócić, ale ze zdwojoną siłą! Ja nie chcę Cie straszyć, ale zależy mi abyś podeszła do tego bardziej profesjonalnie!

 

-- 08 lut 2014, 23:50 --

 

Wiem, że truję... ale to jest dla Twojego dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DżejnRołs, dziwne że masz opór przed terapią? Mnie nie.

Mogłam iść na terapię dawno temu a tak to zablokowałam że nawet mi przez myśl to nie przechodziło a miałam myśli samobójcze, lęki i kolejne zjebane związki.

 

-- 09 lut 2014, 00:58 --

 

Acha tablety już też przerabiałam. 2 lata. Wykończyły mnie choć na początku było cudownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet się nieco zablokował na grupie. Właściwie to był zły. Mówił, że zmienił do mnie podejście bo poczuł się ostatnim razem niezrozumiany. Nie wiem, dość chaotycznie gadał i nikt nie wiedział o co mu chodzi. Jest dziwnie generalnie, bardzo. Ja już o nim nie myślę.

Poza tym na terapii powoli dogrzebujemy się do najczarniejszych moich pokładów i jest dziwnie. Uaktywniają mi się nowe myśli typu "czy mogłabym kogoś zamordować". Co ciekawe kilka osób na grupie ma to samo. Czujemy się opuszczeni przez terapeute (wygrzebuje z nas te gówna a my nie wiemy co z tym robić a ona nic nie radzi) i mamy fantazje, że odchdzimy z terapii grupowej jak i indywidualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×