Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

jak mopoczucie lunatic?

heh właśnie z mopem troche się bawiłem dziś

A cóż czyniłeś temu biednemu mopowi?

 

10dni i mi dziś mija a ja mam dziś tak otwarty umysł aż mnie głupawka złapała no tak dobrego humoru jak w tej chwili nie miałam od początku...ale to tae wahania jak baba z brzuszem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Tak,dokladnie....Czuje,ze jestem tu i teraz,a ten mój biedny móżdżek jest gdzieś niedostępny...to nie mój umysl...i o tym mowilam lekarzowi,powiedziala,ze ten lek tak nie robi...Ale ja czuje,ze robi,ze jestem taka niebecba,lekko otumaniona,jakby Malo co do mnie dicieralo....

 

-- 08 lut 2014, 21:26 --

 

Ellora

To super,ciesze sie bardzo:)

To znak,ze idzie ku lepszemu.I tak trzymac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79,

nie można tego stwierdzić po 10 dniach, jeżeli brałabyś np rok tą dawkę i nagle zaczyna się coś takiego dziać to możnaby tak myśleć ze juz wystarczy i trzeba zmniejszyć albo odłożyć

 

-- 08 lut 2014, 21:42 --

 

na mnie escitalopram wyjątkowo silnie zadziałał początkowo pod tym względem, otumanienie z sennoscią dość silne było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krista

Jaka wariatkę?Myślę,ze trzeba mówić o wszystkich niepokojących objawach.Od tego przecież jest,żeby wysluchac i cos mądrego doradzić.Po tak długim czasie nie powinno byc tak natrętnych myśli.Moze lek jest za slaby,moze musi cos dolozyc żeby leczenie bylo z sensem....Zastanow sie nad tym.

Ja tam mowie o wszystkim i poki co nie wyslala mnie jeszcze na przymusowe leczenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Daze do tego,ze moze mnie wcale ten lek nie byl potrzebny....bo tyle seraroniny co bylo w mojej biednej beretce wystarczyloby....a w dniu kiedy wzielam lek bylo juz tego za dużo i z tad te okropne objawy które przecież trwaly bardzo dlugo...to otumanienue trochę sie zmniejszylo od tamtego czasu,akw nadal nie jest to tak jak bylo przed lekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wenla w standardowych dawkach nie działa na dopamine, sertralina w standardowych z tego co można wyczytać tez nie, teoretycznie chyba fluoksetyna powinna mieć na dopaminę mniejszy wpływ bo ją jednocześnie blokuje i też podnosi, więc może by wyszło na zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×