Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Moja waga dziś wskazała 51-52kg. Co z tego, jak nadal wyglądam beznadziejnie. Doszłam do wniosku, że mam jakiś rozciągnięty żołądek, a gdyby nie skóra na brzuchu, to wszystkie organy wewnętrzne by mi wypadły, bo jakoś nie trzymają się na miejscu (no bo niby skąd ten odstający brzuch przy niskiej wadze?). :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Variable, ale nie chciałabyś mieć takiego wystającego brzucha. Dlaczego nikt nie czyta moich postów do końca?! (na to wygląda) ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, wierze ci i tez mi sie wiele rzeczy w sobie nie podoba no, ale coz poradzic. Np chciala bym byc opalona, a nie moge wiec latem chodze zazwyczaj w dlugich spodniach. Niestety kazdy ma "cos".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, kwestia rozłożenia tłuszczu. Można ważyć i 30 kilogramów, a brzuch mieć wystający. Nad płaskim brzuchem trzeba popracować inaczej niż dietą - odchudzanie się niejedzeniem nic nie pomoże. Trzeba wyrobić mięśnie i umożliwić organizmowi spalanie tkanki w tym miejscu (bo spala się inaczej niż na innych częściach ciała). Np. jedzenie tłustych ryb w tym pomaga, choć wiem, że brzmi to paradoksalnie. Wagę masz faktycznie niską, więc musisz spróbować czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, chcesz, to mogę Ci go pokazać. ;/ Niczego sobie nie wyobrażam i wkurza mnie takie gadanie. ;/

też mam odstający brzuch, ostatnio znowu zrzuciłam kilogram i co z tego, skoro to co najbardziej odstawało, wciąż to robi.

Brzuch mam okropny, ale np. przedramiona jak patyki. Najwidoczniej nieproporcjonalnie tłuszcz mi się rozkłada i nic z tym nie zrobię :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, jak będziesz następnym razem u lekarza, to wspomnij o tym wystającym brzuchu. To mogą być np. problemy hormonalne. Po nicku wnioskuję, że jesteś za młoda na chodzenie do ginekologa, chyba, że faktycznie zaczniesz podejrzewać u siebie jakąś chorobę, to wtedy nie ma co odkładać. Póki co poczytaj coś w necie, zaznajom się z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna waga to 53.5 przy wzroście 164, 80% odżywiania to warzywa i owoce. Za leniwa jestem na ćwiczenia wysiłkowe jeżeli już to ćwiczenia rozciągające typu joga :) Sezon truskawkowy się zaczyna więc wcinam truskawki jak szalona :) mięso od czasu do czasu no i oczywiście rybka. Jak za bardzo brzuszek zaczyna odstawać to serwuje sobie brzuszki od 50 -100 dziennie i jakoś to się trzyma kupy. Najważniejsze jest chyba to żeby się akceptować takim jakim się jest Wszystkim tego życzę pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diety i ćwiczeń dziś już 9 dzień! :) wczoraj nie ćwiczyłam (5minut to nie ćwiczenie :/), zatem dziś muszę porządnie się spocić :D ale dopiero jak wrócę do akademika. Ogólnie spada mi motywacja, bo waga stoi :P

Przez pierwszy miesiac moze nawet isc w gore.. Po kilku dniach nie spodziewaj do żadnych efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszy miesiac moze nawet isc w gore.. Po kilku dniach nie spodziewaj do żadnych efektów.

No właśnie, bo organizm nie przyzwyczajony do intensywnego spalania tkanki tłuszczowej, najpierw będzie spalał to co zwykle, czyli te dobre wartości bo jest to tego przyzwyczajony. Dopiero po pewnym czasie szuka energii spalając tkankę tłuszczową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwszy miesiac moze nawet isc w gore.. Po kilku dniach nie spodziewaj do żadnych efektów.

No właśnie, bo organizm nie przyzwyczajony do intensywnego spalania tkanki tłuszczowej, najpierw będzie spalał to co zwykle, czyli te dobre wartości bo jest to tego przyzwyczajony. Dopiero po pewnym czasie szuka energii spalając tkankę tłuszczową.

 

Ćwiczę Chodakowską.

Ojej, aż miesiąc muszę czekać na rezultaty? No trudno, muszę być cierpliwa, ale powoli zaczynam się demobilizować... Ale nie odpuszczę, nawet jeśli mam robić te ćwiczenia od niechcenia, to będę ćwiczyć i będę się starać, by efekty szybko nadeszły :P Jak nie wagowo, to po prostu - zobaczę po figurze, czy coś się zmienia. Wydaje mi się, że zeszło mi minimalnie z brzucha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×