Skocz do zawartości
Nerwica.com

Molestowanie?


Julek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pewien dylemat i chciałbym poradzić się Was o pomoc.

 

Ostatnio poszedlem razem ze swoim wieloletnim znajomym na piwko i wiadomo, atmosfera się troche rozluźnila, a my zaczeslismy rozmawać o rzeczach, ktorych wstydzimy się najbardziej. Po kilku przykladach znajomy opowiada:

 

Jak miałem 17 lat, miało miejsce pewne zajście, którego żałuje.

Mianowicie rozmawiałem sobie z moją kuzynką, zaczelismy żartować i śmiać się (miała 5 lat) i przypomniało się mi, jak kiedyś mój wujek (jej ojciec) w zartach mowil do niej "pokaż siuśkę". Ja to podłapałem i też zażartowałem prosząc "pokaż siuśkę" (przepraszam jak ten tekst kogoś obrzydzi, ale chcę przekazać jak najbardziej odczucia jakie mialem gdy tego sluchalem) ona pokiwala przecąco głową, ja poprosiłem raz jeszcze i tak kilka razy, bez zadnego krzyku czy groźb. Przeszła mi myśl, że chciałbym to zobaczyć, ciekawość jak to wygląda. Ona ściągneła spodnie, a ja chciałęm się dowiedzieć więcej i dotknalem ją "tam" delikatnie palcem, to było muśnięcie, po czym kazałem jej założyć spodnie i nikomu nie pokazywać..... "siuśki".

 

Powiedzie czy uważacie, że było to molestowanie czy czysta głupota mojego znajomego?

 

Dodam, że nigdy więcej coś takiego nie miało miejsca, on dorósł i z tego co mówił dręczy go to co się stało. Powiedzcie czy powinienem utrzymywać z nim kontakt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz mogę zrozumieć taką ciekawość w wieku przedszkolnym, ale nie w przypadku takiej różnicy wieku... Co innego też gdyby poprosił o to nastolatkę....najwyżej by zerwał w łeb.

 

Dla mnie może nie molestowanie, może nie ciekawość...a chora sytuacja.

Nie dość że zmusił ją do obnażenia się, to sobie jeszcze "delikatnie dotknął". mam tylko cichą nadzieję, że to było jednorazowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×