Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

395 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      240
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz że nie uzależnia..nie kuś :D

 

-- 07 lut 2014, 21:42 --

 

Mówią że piwo to nie alkohol :P

Kazdy rodzaj alkoholu (no, juz nie czepiajmy sie slowek, wiemy o czym mowie) potrafi uzaleznic. Nie kusze, odradzam wrecz.

 

-- 07 lut 2014, 21:44 --

 

Gradrec,

niestabilne wszystko nawet w przeciągu jednego dnia, chwile w miare dobrze, za chwile albo jakieś oslabienie albo jakaś tachykardia i zawroty głowy

Wlasciwie bardziej mnie interesuje psychiczne zdrowie, anizeli uboki fizyczne. Z zawrotami glowy, czyli w sumie pierdolami, mam nadzieje sobie dobrze radzisz (powtarzam, mam nadzieje). A jak reagujesz na tachykardie?

 

Powtorze pytanie ale sprecyzuje. Jak u Ciebie z samopoczuciem, biorac pod uwage jedynie psychike?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

O rany boskie, ile piszecie:) 1,5 dnia nie zaglądałam i tyle stron zaległości, że szok :lol:

Melduję, że moja dziwna bezsenność już minęłą, dzisiaj spałam z kolei jak zabita...

 

Ale.. wkurza mnie fakt, że biorąc esci ponad 9 tygodni mam dni z poczuciem niestabilności.

Cholerka, ja głupia myślałam, że jak już poprawa nastąpi to będzie tak 100% stabilna (tak miałam na efectinie), a na esci jednak są gwałtowne jednak sinusoidy:(

Samopoczucie dzisiaj ok, za wyjątkiem migrenowego bólu głowy, ale tak mam od czasu do czasu, więc to akurat mnie nie przeraża i esci za to nie obwiniam:)

 

Gargul - sorry, że po raz kolejny Cię męczę, ale nie sposób zapamiętać... Ty jesteś obecnie na 5 mg czy na 10 mg?

Cieszę się, że się tak super czujesz i energia jest:) bo mi się jednak wydaje, że esci mi sporu energii zabrało:(

 

pozdrowienia dla wszystkich :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc pracowałem w samoobsługowym sklepie spożywczym w Jastarni i pewnego razu trafiła mi się pierwszy raz obsługa stoiska alkoholowego, akurat ono nie było samoobsługowe, nie za bardzo mi to pasowało bo nie miałem kompletnie pojęcia o alkoholach, ich rodzajach itp. a tu trzeba było doradzać jak ktoś chciał coś dobrego, no ale nie było wyboru i musiałem w końcu iść, tłok tam był w tym sklepie bo to środek sezonu i jak się coś powiedziało to 20 osób wokół to słyszało, no i przychodzi jeden gościu i mówi krótko i konkretnie: poproszę krupnik, ja tak krótką chwile pomyślałem, podnoszę rękę, pokazuję jedno miejsce w sklepie i mówię: zupy są tam

No kurde, jak się ze mnie wszyscy nabijali do końca zmiany, a na wieczór szef mnie poczęstował tym krupnikiem zebym go juz więcej z zupą nie pomyliłMDR18.gif

 

-- 07 lut 2014, 21:56 --

 

Gradrec, za chwile Ci odp na tamto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc pracowałem w samoobsługowym sklepie spożywczym w Jastarni i pewnego razu trafiła mi się pierwszy raz obsługa stoiska alkoholowego, akurat ono nie było samoobsługowe, nie za bardzo mi to pasowało bo nie miałem kompletnie pojęcia o alkoholach, ich rodzajach itp. a tu trzeba było doradzać jak ktoś chciał coś dobrego, no ale nie było wyboru i musiałem w końcu iść, tłok tam był w tym sklepie bo to środek sezonu i jak się coś powiedziało to 20 osób wokół to słyszało, no i przychodzi jeden gościu i mówi krótko i konkretnie: poproszę krupnik, ja tak krótką chwile pomyślałem, podnoszę rękę, pokazuję jedno miejsce w sklepie i mówię: zupy są tam

No kurde, jak się ze mnie wszyscy nabijali do końca zmiany, a na wieczór szef mnie poczęstował tym krupnikiem zebym go juz więcej z zupą nie pomyliłMDR18.gif

 

-- 07 lut 2014, 21:56 --

 

Gradrec, za chwile Ci odp na tamto

Krupnik to vodka !! I przeciez nawet nie regionalna :(( !! No jak Ty mogles o krupniczku nie slyszec. To juz taki hejter innych spijalnych alkoholi, jak ja, slyszal o krupniczku, a Ty nie ?:(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię alkohol w każdej postaci, wino, wódka, piwo, wszystko przyjmę.

Jutro wybieram się na bal karnawałowy. Zabawa całonocna, więc pewnie krówka pęknie. Jak mnie po tańcowaniu i popijawie nie zmorze sen, to już nie wiem.

 

Jaka vodka, polka wódka !

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię alkohol w każdej postaci, wino, wódka, piwo, wszystko przyjmę.

Jutro wybieram się na bal karnawałowy. Zabawa całonocna, więc pewnie krówka pęknie. Jak mnie po tańcowaniu i popijawie nie zmorze sen, to już nie wiem.

Uuuuu :> No moze nie zmognac, bo paroksetyna w zaden sposob nie wchodzi w konflikt z alkoholem. Zalezne to bedzie raczej od Twoich nerek i watroby :D Zycze powodzenia i ogromnej zabawy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora,

masz racje, tamten szef był po prostu rewelacja, nigdy się z czymś takim nie spotkałem, raz stłukłem whisky za 300 zł, nie potrącił mi tego nawet z pensji, nie krzyczał, po prostu powiedział zdarza się, nie przejmuj się, nie wiem czy jakbym tak co drugi dzień tłukł czy tez by był taki wyrozumiały ale to było na szczęście jednorazowe

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzecie leki i pijecie, bez żadnych ubotków?ja mam obawy

Jedyny ubok, to napisałem już wyżej.

A plus jest taki, że kac jest dużo mniejszy na drugi dzień.

Pytałem mojej lekarki jak jest z piciem na paro, to powiedziała, że z umiarem można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzecie leki i pijecie, bez żadnych ubotków?ja mam obawy

Luzno. Jak nie zapijasz 50'tka czystej to nie ma sie raczej co obawiac. No, jak zapijasz browarem to moze jednak ma sie co obawiac. Natomiast jesli nie oszukujesz samej siebie i nie wymagasz odpowiedniego leczenia skierowanego ku alkoholizmowi, to nie masz sie co bac i mozesz wylac za nie-kolnierz spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki,a jaj czujecie sie na drugi,trzeci dzień po spozyciu piwa,czy wodki?

 

Hehe. Dobrze, chciałoby się już poprawić, jeśli zabawa była dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×