Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

koło poniedziałku dadzą mi info czy dostane staż w przedszkolu... obym dostała... kurde, musze coś robić bo zwariuje i depresja mnie zje

 

-- 07 lut 2014, 13:12 --

 

3majcie kciuki i telepatycznie przekazujcie tej szanownej Pani, że byłabym wyrąbistym pracownikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aloooo wrocilam :papa::papa::papa: normalnie dzis mi rekawiczki wypadly na ulicy i ja sie schylam a tu ciemno przed oczami i od razu mysl "zemdleje " :shock: malo ataku nie dostalam ale za chwile mysle "gowno Ci jest idiotko , cisnienie Ci spadlo tylko " :comone::comone::comone: i lEk sie obnizyl, a pozniej za jakies pare chwil calkiem minal jak zaczelam isc spacerkiem i oddychac.

Zalatwilam wszystko i nawet zrobilam zakupy w markecie i jestem 8):mrgreen: teraz herbatke iz abieram sie za obiad.

 

-- 07 lut 2014, 13:25 --

 

comatom, jak chcesz pogadac to mozeszs tyrknac , moze Ci dam adres do mojej lekarki bo sie wykonczysz jak tak bedziesz sie mordowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, bo sie skupiasz na tym facecie a to taki priorytet wzyciu? nie zmusiz nikogo by z Toba byl na sile to po pierwsze poza tym dla mnie kupinie motoru zamiast jak ty chcialas peiorscionka to zadne wielkie halo bo facet ma dopiero 25 lat i skoro to jego pasja kocha to robic to u licha co chcesz go pod pantoflem trzymac bo Ty chcesz zeby kupil cos innego? Wybacz ale dla mnie to z leksza chore/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tylko nie o to chodziło... mnie chodziło o to by się określił czy myśli coś na poważnie i kupił motor za rok, i gość ma 26 lat... i w sumie to on zrobił z tego motoru wielkie halo i dodał, że jest biedny i nie czuje się akceptowany, z dnia na dzien przestał kochać to dziwne, czyż nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tylko przykre jest to ze poltorej tygodnia temu mówił jak to on nie kocha, a za 3 dni pojebał wszystko... więc wychodzi na to ze to oszust...i jeszcze od razu zaczal flirtowac z inną laską... to chore

 

-- 07 lut 2014, 13:57 --

 

Enii, tylko długi czas sciemniał powiedział to wszystko dopiero po rozstaniu i przez smsa...

 

-- 07 lut 2014, 13:58 --

 

dobra jadę do przychodni wybrać mamie wyniki i na terapie... może tam zostane uleczona i będę miała go wybitego z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, tylko wyszlo na koniec, że on mi nic nie mówił i dobierał sobie do glowy rzeczy ktorych w ogole nie było... gdyby mowil na bieząco nie byłoby kwasu żadnego i pewnie bylibysmy razem... ale z drugiej strony jak potrafil mnie zdradzic rok temu to i pozniej by to robil.. i dziwie sie ze po tym wrocilam do niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×