Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć witam współodczuwających ;)


Fryzurka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

tak króciutko o sobie: tutaj pierwszy raz dzisiaj, szukam jakiegokolwiek wsparcia, niestety z otoczeniem coraz trudniej się porozumieć nie mówiąc rzecz jasna o swoich problemach. Cóż, u mnie zaczęło się od fobii, lęków już w podstawówce, dalej poszło w depresję, przepłakane lata szkoły średniej, zawody i porażki w czasie studiów i ciągłe powroty depresji i napadów lęku. Teraz mam 2 małych dzieci, spoko męża, a u mnie zaczyna się dziać znów źle!!! I tu wstydzę się krzyczeć ale skądś ze środka coś woła pomocy!! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn , że na każdym kroku jest mi ciężko jakby mi coś na mięsnie weszło, ciężko wstać, za coś się zabrać,- mój dom tak jeszcze nie wyglądał jak teraz.., jestem jakby w połowie tą osobą co byłam, chociaż wlecze się to za mną cały czas.Ciągłe trudności z podejmowaniem decyzji, codziennymi sprawami Zapomniałam jak się człowiek śmieje z byle czego, skrywam płacz, chociaż ryczeć mi się chce z byle powodu, zawsze miałam niską samoocenę ale teraz to już tak mi ze sobą źle, że łoj...Z mężem to nie wiem chyba co to spontaniczność i przyjemność/ A dlatego że i Asertin i Efevelon wywołały u mnie straszną migrenę pani doktor rozłożyła ręce że nie wie co mi dać i narazie tylko mam pozostałości po 2 tabl. efevelonu nadal ból głowy, żołądka i pogorszenie nastroju. Tak w skrócie...

Tak sama sobie dlatego chciałam poszukać jakichś bratnich dusz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×