Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, I przesrany.

 

 

Jak już jesteśmy przy sraniu,to czy ktoś tu miewa sranie z gatunku granat rozpryskowy?

 

-- 06 lut 2014, 17:46 --

 

LilaWolken, A,to jeszcze względnie,moja polonistka w LO zaocznym miała nazi ocenianie,nazi styl bycia,i szło się zanudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, kłody/twarde zbite kule (suche! co ważne) i inne formy gówna szlacheckiego (nie zostawiają śladów za wiele na papierze i wycieranie dupy trwa kilka sek,nie 15 minut) to zbawienie, nie to co "szampan z dupy",czy gówno-kremówa, tudzież gówno "zabawa w chowanego" lub "nie chcę mi się wyjść" na które trzeba pół rolki D: .

Little Red Fox, bry :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Nie,znam jednak

1.Głośny rozdzieracz - Bąk tak głośny że wydaje się iż zaraz dupa pierdzącego i jego spodnie zostaną potargane.

2.Bąk silent assasin - Niesłyszalny,czuje go tylko sam pierdzący wydaje się że nic się nie stanie i rozejdzie się po kościach,jednak po chwili odór siarki zabija 3 osoby wokoło pola rażenia.

3.Pierd długas - Po minucie wypuszczania gazu z dupy zaczyna być oficjalnie piosenką

4.Pierd usrywacz - Wydaje się że to niewinny bączek,niestety,przy najbliższej wizycie w toalecie i rzuceniu okiem na bieliznę,reakcja może być jedna

c567f277d61b6084712e01de1428cbb053b867e0be484d6e614dbc26bff25ca1.jpg

innych nie znam

LilaWolken, wut legendy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×