Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Owszem biorę przeciwbólowe APAP exra ale jak rano rozboli to nie chcę mieszac razem z esci muszę odczekac trochę, a jak wieczorem to apap jest z kofeiną to nie zasnę, nie mogę brac nic co ma w składzie kwas salicylowy bo w przeszłosci leczyłam się na małopłytkowosc krwi i lekarz mi go zabronił brac bo on uszkadza szpik kostny

tylko extra jest z kofeiną, jak juz cos to na wieczor albo zwkły albo apap noc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurczę...mój tata ma migreny...aż takie że tabletki to garściami, a teraz jak jest źle to jedzie do szpitala tam dostaje zastrzyk i mówi że ma spokój na jakiś czas.Tylko jego migreny trwają już około 20 lat i dalej nie wyleczalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_Nerwusik, Tys czlowiek wielki !

 

Fakt, mikrusem nie jestem. 188 cm / 90 kg :-) Jem już teraz same jabłka, bo ta paroksetyna to jakieś drożdże, brzuszek rośnie i rośnie :-)

 

nova, Ty jesteś dobrym duchem naszej gromadki, chyba każdy to potwierdzi. Bije z tej Szwecji jakaś pozytywna energia.

 

Ja wracam do pracy. Narka.

Jedzac same jablka brzuszek niestety szybko nie zmaleje, bo tluszcze w przypadku gownianej diety (same jablka) beda sie odkladac w organizmie jeszcze bardziej, a jak na ironie losu, brzuch to "ostatni" z miesni, ktory gubi tluszcz w okol siebie.

Zamiast tego porob przysiady z jakims nakladem na barkach. Brzuszki sa gowno warte, bo tluszczu nie spalasz, jedynie budujesz miesien, wiec czesto przy popularnym a6w ludzie grubieja na brzuchu, zamiast go spalic. Siady, drogi Panie kolegi, siady! Ewentualnie ruchu sporo, jesli nie masz problemu z ruszaniem sie poza dom i bieganiem.

Jezeli masz dostep do sztangi, albo chec na wyjscie do silowni to cwiczenie "Marwy ciąg" + siady ze sztanga z tylu glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem psa , gdybyście go widzieli proszę do mnie pisać : http://alle.pl/piess <-- tak wyglądał

Zbanujcie tego kretyna za referale prosze. Blagam wrecz. Gosciu spadaj stad, a Wy nie klikajcie, o ile jeszcze tego nie zrobiliscie.

 

-- 06 lut 2014, 13:45 --

 

Pod zadnym pozorem nie otwirajcie linkow od idioty zioma bo on kieruje do zainfekowanych stron z trojanem i groznym wirusem. Zglosilam jego posty do administratora. Na wszystkich forach wyslal swoje linki aby zablokowac uzytkownikom komputery.

Nie, nie ma tam trojanow, ani groznego wirusa. Jest to referal, ktory moze mu przyniesc korzysc. Strona nie jest zainfekowana zadnym gownem. W kazdym razie, nie klikac. Nie strasz nova niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurczę...mój tata ma migreny...aż takie że tabletki to garściami, a teraz jak jest źle to jedzie do szpitala tam dostaje zastrzyk i mówi że ma spokój na jakiś czas.Tylko jego migreny trwają już około 20 lat i dalej nie wyleczalne

Jak juz mowilem, LSA/LSD i spokoj na kilka lat :P

 

-- 06 lut 2014, 13:48 --

 

nova_2013,

jaki anywirus Ci pokazuje ze to zawirusowana strona?

Nie moze jej tego pokazac, bo strona nie jest zawirusowana. To zwykly referal, nie siejmy zametu. Strona nie ma jak w zaden sposob wam zaszkodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z definicji zreszta, strona sama w sobie nie moze byc "zawirusowana". Nie ma fizycznej mozliwosci w dziedzinie programowania wymuszenia w zaden sposob na uzytkowniku komputera dostepu do jego komputera bezposrednio. Nic sie samo nie "zainstaluje" samo z siebie, dopoki tego nie potwierdzicie sami, a w tym celu jest potrzebny uruchomiony jakis applet, np javy, co w ogole tam nie wystepuje. Nie srajmy ogniem, bo nam nogi popali, blagam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzac same jablka brzuszek niestety szybko nie zmaleje, bo tluszcze w przypadku gownianej diety (same jablka) beda sie odkladac w organizmie jeszcze bardziej, a jak na ironie losu, brzuch to "ostatni" z miesni, ktory gubi tluszcz w okol siebie.

Zamiast tego porob przysiady z jakims nakladem na barkach. Brzuszki sa gowno warte, bo tluszczu nie spalasz, jedynie budujesz miesien, wiec czesto przy popularnym a6w ludzie grubieja na brzuchu, zamiast go spalic. Siady, drogi Panie kolegi, siady! Ewentualnie ruchu sporo, jesli nie masz problemu z ruszaniem sie poza dom i bieganiem.

Jezeli masz dostep do sztangi, albo chec na wyjscie do silowni to cwiczenie "Marwy ciąg" + siady ze sztanga z tylu glowy.

 

A patrz. Człowiek uczy się całe życie. Dzięki, że mnie uświadomiłeś. Mam wioślarza w piwnicy i na nim jadę. Do tego basen raz w tygodniu. Czekam na wiosnę, to ruszę też z rowerem.

Typowo siłowych ćwiczeń, typu sztanga, nie trawię.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego, jak antywirus przeciwko stronom internetowym. W tym celu jest firewall, ale on tez nie zabezpieczy Cie przed samym sciagnieciem trojana, co przed ewentualnem atakiem, gdy juz tego trojana posiadasz.

 

Reasumujac, po raz trzeci, strona jest bezpieczna, ale to je*any referal i kij w dupe temu kolesiowi.

 

-- 06 lut 2014, 13:52 --

 

Gradrec,

no nie wiem, ja tam kiedyś nic nie instalowałem a po jakimś czasie po przeskanowaniu nagle mi się skądś wzięły wirusy

Bo jestes noobem :D Nie ma takiej fizycznej mozliwosci, ze "nic nie instalowalem ale mam wirusa". To jest oksymoron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora,

narazie nie ma tragedii, jest kiepsko ale do opanowania

 

-- 06 lut 2014, 13:55 --

 

Nie ma czegos takiego, jak antywirus przeciwko stronom internetowym. W tym celu jest firewall, ale on tez nie zabezpieczy Cie przed samym sciagnieciem trojana, co przed ewentualnem atakiem, gdy juz tego trojana posiadasz.

ja mam Nod32 i jak strona jest zainfekowana to blokuje do niej dostęp, antywirus a nie firewall, a w jaki sposób zainfekowana, czy chodzi o jakieś odnośniki na niej czy jakąś inną obecność jakiegoś wirusa to juz nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora,

narazie nie ma tragedii, jest kiepsko ale do opanowania

 

-- 06 lut 2014, 13:55 --

 

Nie ma czegos takiego, jak antywirus przeciwko stronom internetowym. W tym celu jest firewall, ale on tez nie zabezpieczy Cie przed samym sciagnieciem trojana, co przed ewentualnem atakiem, gdy juz tego trojana posiadasz.

ja mam Nod32 i jak strona jest zainfekowana to blokuje do niej dostęp, antywirus a nie firewall, a w jaki sposób zainfekowana, czy chodzi o jakieś odnośniki na niej czy jakąś inną obecność jakiegoś wirusa to juz nie wiem

nod to oficjalnie jeden z najgorszych, darmowo dostepnych antywirusow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellora

to chociaż ty wiesz co to migreny ja również miewam bóle głowy po kilka dni ale jestem cholernie wytrzymała na ból bardziej przeszkadzają mi mroczki przed oczami, a tak na marginesie migreny są dziedziczne ja ją może dostałam przez transfuzję krwi chociaż nie wiem czy to możliwe bo u mnie migreny zaczęły się w tym czasie gdy miałam przetaczaną krew to około 26 lat temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×