Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Luki

Przecież to nie żaden stan zagrazajacy życiu.Lunatik,to madry facet,wie co robi....ja Go popieram.

Wiesz,ze sila umyslu potrafi zdzialac cud.

Jak źle sie poczuje,to moze wtedy isc do lekarza albo cos doraźnego....Moze Lunatucowi te gowniane prochy juz nie są potrzebne...

 

-- 05 lut 2014, 21:00 --

 

Ellora

Pisalam niedawno o tym...u mnie to dluga historia.Musialabys sobie odszukać tego posta,bo juz nie bedę zanudzać innych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ket.jow,

cześć,

Ja biorę esci od 9 tygodni, od 9. dnia 10 mg (wcześniej 5mg). Jazdy miałam nieziemskie:(

Piszesz o bezsenności, hmm, właśnie z nia walczę od kilku dni. Żeby byłó śmieszniej, miałam ja jako ubok na wejściu... tzn. pierwszy tydzień totalna bezsenność, nawet stosowany doraźnie klonazepam niewiele pomagał, dostałam mirtazapinę na noc, z kolei po niej spałam po 16 h, więc po 3 dniach odstawiłam... przy wchodzeniu na 10 mg znowu podobnie, ale po 2 tygodniach bezsennościach zniknęła i od 6-7 tygodni spałam jak zabita, nie budziłam się w nocy... niestety, coś, tylko nie wiem co się stało, że od kilku dni nagle znienacka, nie zwiększając dawki, znowu jednej pięknej nocy pojawiła się bezsenność. Ja zasypiam, ale budzę się zawsze koło 3.00 i do rana już nie zmrużę oka, a że jestem nocnym markiem i chodzę spać miedzy 1 a 2 w nocy, to efekt taki, że po 1,5 h się budzę i już do rana nie śpię...

czytałam, że przy zwiększaniu dawek jest kilkudniowa bezsenność, ale w moim przypadku pojawiła się, gdy była stabilna dość poprawa. Okazało się to wszystko niestabilne:(

 

A bierzesz cos doraźnie na sen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cżesc, pisze na szybko z rana. Dziś znów bez sraczki, dobrze, choć, zdecydowanie rano najgorzej sie czuje i spina była i jest. W nocy znów spocilam sie jak mysz, ale co ciekawe budzilam sie naprzemienne albo spocona albo z zimna, niewiem o co chodzi.

krista, jak Ci dziś? Pamiętaj, ze kazdegomdnia walczymy i zwyciezamy. Ja dziś znów walczę, bo nie czuje sie najlepiej

elmopl79, fajnie, ze lepiej sie czujesz. Cholera zauważyłam, ze każdy z nas zalicza gorki i dołki, nie ma takiej ciągłej stabilności. Ech..

Jak pozbyć sie tej Kurwicy na dłużej albo na zawsze??

 

-- 06 lut 2014, 09:53 --

 

Luki haaaaloooo jesteś? Nagadaj mi coś madrego do mojego pustego łba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cżesc, pisze na szybko z rana. Dziś znów bez sraczki, dobrze, choć, zdecydowanie rano najgorzej sie czuje i spina była i jest. W nocy znów spocilam sie jak mysz, ale co ciekawe budzilam sie naprzemienne albo spocona albo z zimna, niewiem o co chodzi.

krista, jak Ci dziś? Pamiętaj, ze kazdegomdnia walczymy i zwyciezamy. Ja dziś znów walczę, bo nie czuje sie najlepiej

elmopl79, fajnie, ze lepiej sie czujesz. Cholera zauważyłam, ze każdy z nas zalicza gorki i dołki, nie ma takiej ciągłej stabilności. Ech..

Jak pozbyć sie tej Kurwicy na dłużej albo na zawsze??

 

-- 06 lut 2014, 09:53 --

 

Luki haaaaloooo jesteś? Nagadaj mi coś madrego do mojego pustego łba

 

Jestem jestem. Taki zapierdziel od rana w pracy, że dopiero wszedłem na ulubione forum. Szef patrzący na moje trzęsące się ręce i pytający, czy długo jeszcze. Wreszcie wyszedł. ufff

 

Ja Ci dam pusty łeb. Ci pustogłowi nie mają nerwicy. Dłubią w nosie, pierdzą w krzesło, albo chleją od rana piwka i mają wszystko w dupie, A nerwice to działka ludzi inteligentnych, do tego perfekcjonistów. Tacy lubią mieć wszystko zrobione na cacy i stresują się tym. Nie wiedziałaś? To teraz już wiesz.

 

Stabilność, ech. Mogę powiedzieć, że jestem w miarę stabilny, ale zdrowym bym się nie nazwał. Umiejętność opanowania ataków paniki, to dla mnie już stan stabilności.

Spinka w robocie. Normalna rzecz, trzeba to zaakceptować i robić swoje. I mieć świadomość, że pracujemy dobrze, bo jesteśmy perfekcjonistami.

Nie martw się na zapas. Zanim leki przestaną działać, to już nauczysz się radzić bez nich. Wbij sobie to do swojej mądrej główki :-)

 

U mnie noc była trochę lepsza od wczorajszej. Przespałem bez zamulacza od 23 do 3. Później przerwa i jeszcze godzinna drzemka do 6. Ja na moje standardy to super noc :-)

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×