Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mam już tribalne skrzydełka na górze pleców. pod koniec lutego będę miał coś nowego. Chcę tatuażem oddać swoją pasję do pracy z dziećmi, pedagogiki itp. Trudno mi się jednak zdecydować na coś. Dobrze aby był to tribal, bo uwielbiam je. Myślałem o jakimś lisku, bo jestem przywiązany do tej nazwy i zwierzaka. Niestety nie potrafię znaleźć lub wymyślić oryginalnego wzoru :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyż katolicki przykładowo, to też taki tam sobie wzorek, ale ludzie nadali mu wielkie znaczenie. Podobnie jest u mnie z tribalami, dla jednych nic nie znaczące wzorki, dla mnie reprezentujące bardzo wiele i przy okazji fajnie wyglądające ;).

Znajdź tu tylko dobrego artystę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych krzyż, dla innych wzorek ;d. To przykład tylko, podstaw tu cokolwiek innego.

Więc będę musiał dorwać tą mniejszość ;)

Fajny obrazek ;D. No i dobra, old school też jest lubiany, zresztą może być i 95, 85 albo prehistoria. Po prostu kocham tribale ;). I zebra w paski wygląda znacznie lepiej ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nawet fajne, ale jakoś i tak tribale mnie nie przekonują:

http://rlv.zcache.com/tribal_fire_fox_stickers-ra3cd01c5ee68433195c002d272f702a3_v9wf3_8byvr_512.jpg?bg=0xffffff

http://megahdscreen.com/wp-content/uploads/2013/12/Tribal-Fox-Tattoo-Image.jpg

 

Mam tyle pomysłów na siebie, a tak mało kasy :roll: i cały czas za mną chodzi motyw z Alicji w Krainie Czarów

tattoo-alicja-w-krainie-czarow.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, nie masz racji. Łapka musiała by urosnąć SPORO żeby coś takiego miało miejsce

 

Sporo to znaczy ile w cm ? :D

 

Freak696Freak696, ja mam już jeden na biodrze, poza tym z tego co wiem sporo z ćwiczących ma choć jedno tattoo :D

 

To fajnie, dbaj tylko o nie ;) . Mam tylko piercing 1 szt :D miałem kiedyś na sutkach.......polecam faza przebijania najlepsza hehehehe (Kobietą odradzam ze względu na gruczoł sutkowy :D ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×