Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

***** ********** ***! Do ***** jasnego! Nawet w domu człowiek spokoju nie ma bo z pracy dzwonią z debilnymi sprawami! ***** jestem zwykłym pracownikiem a czuję sie jakbym był co najmniej ********** współwłaścicielem!!! Szkoda tylko że wypłata tego nie odzwierciedla!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

chronic, Oczywiście, że szczera rozmowa jest lepsza, ale czasem zbyt ciężko powiedzieć o czymś i napisanie tego jest ok pomysłem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję serdecznie za takie 'ferie', skoro ma się więcej roboty niż w normalnym tygodniu nauki :evil::evil::evil:

Minęły prawie dwa tygodnie, zaraz trzeba wracać, a ja zarobiona w trzy dupy, zestresowana i niewyspana, bo przecież ze stresu przed nowym semestrem spać nie mogłam :evil: ochujeć idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Matki-Polki niepotrafiące przyjąć do wiadomości, że ktoś może mieć zupełnie inne zdanie, uwięzione na amen w tych swoich klatkach macierzyństwa i uwielbienia dla dzieci (choćby te na nie za przeproszeniem nasrały i narzygały), niedostrzegające negatywnych aspektów posiadania dzieci. Dla nich każdy, kto myśli inaczej, staje się automatycznie wrogiem. Kiedyś sama chciałam mieć dzieci, ale chyba mi to przechodzi. A nawet jeśli będę je kiedyś miała, to ja przynajmniej będę zauważała negatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×