Skocz do zawartości
Nerwica.com

ott


Inga_beta

Rekomendowane odpowiedzi

To jest wzorzec prawidłowej odpowiedzi do forumowicza:

 

Cześć Buszmen :D Fajny nick :mrgreen: Troszkę za szybko się poddałeś. Świat bywa niesprawiedliwy i czasami trzeba dać mu kopa. Wejść oknem, gdy wyrzucą drzwiami. Społeczeństwo nie powinno stanowić dla Ciebie wyznacznika Twojej własnej wartości, bo samo jest ubogie w ideały :D Sam widzisz ile niekorzystnych efektów ciągnie się potem nieustannie mnożąc. Taka postawa działa jak lawina. Sam siebie ukarałeś właściwie za nic :D

 

A tak nie należy formułować swoich wypowiedzi:

"Odpisując na Twojego posta chciałam jedynie poznać bliżej virtualnie jakikolwiek element prawdziwej osobowości autorki(Ciebie), a nie wysterowany odpowiedziami na powszechne i nudne pytania w stylu " czy byłaś na terapii?" lub emotkowym głaskaniem, które można sobie w realnym życiu w d... wsadzić. "

To cytat z odpowiedzi tej pani do mnie.

 

Teraz już każdy powinien wiedzieć jak należy pisać na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wzorzec prawidłowej odpowiedzi do forumowicza:

 

Cześć Buszmen :D Fajny nick :mrgreen: Troszkę za szybko się poddałeś. Świat bywa niesprawiedliwy i czasami trzeba dać mu kopa. Wejść oknem, gdy wyrzucą drzwiami. Społeczeństwo nie powinno stanowić dla Ciebie wyznacznika Twojej własnej wartości, bo samo jest ubogie w ideały :D Sam widzisz ile niekorzystnych efektów ciągnie się potem nieustannie mnożąc. Taka postawa działa jak lawina. Sam siebie ukarałeś właściwie za nic :D

 

A tak nie należy formułować swoich wypowiedzi:

"Odpisując na Twojego posta chciałam jedynie poznać bliżej virtualnie jakikolwiek element prawdziwej osobowości autorki(Ciebie), a nie wysterowany odpowiedziami na powszechne i nudne pytania w stylu " czy byłaś na terapii?" lub emotkowym głaskaniem, które można sobie w realnym życiu w d... wsadzić. "

To cytat z odpowiedzi tej pani do mnie.

 

Teraz już każdy powinien wiedzieć jak należy pisać na forum.

:mrgreen: Musisz skopiować to jeszcze ponad 1000 razy :mrgreen: Zazdrość chyba nie jest Ci obca ;) Zaśmiecasz czyjeś tematy swoją frustracją. Prawe to zachowanie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem z Lublina. Cierpię na depresję od ponad roku z przerwami. Miało to związek z mobbingiem w pracy. Chodziłam do psycholog Edyty Podłuskiej z Psycho - Soma od stycznia do kwietnia zeszłego roku. Płaciłam za każdą wizytę. Nie polecam tej psycholog. Na koniec powiedziała mi, że ona nie widzi podstaw mojej depresji i że to moja wina, że nie chcę się wyleczyć. Najbardziej zainteresowana była gdy jej płaciłam. Później okazało się, że moi koledzy z pracy dotarli do niej i jej zapłacili za nagrywanie każdej rozmowy ze mną i to co mówiłam o nich. Następnie chodziłam do psycholog Prus z Warszawskiej (2 wizyty). Historia się powtórzyła. W ten sposób straciłam zaufanie do psychologów. Przez to wszystko chciałam popełnić samobójstwo, a mam 4letnią córeczkę. Na szczęście zaszłam w ciążę i dzięki tej małej istotce jeszcze chce mi się żyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos100, z depresja to do psychoterapeuty raczej niz psychloga

Następnie chodziłam do psycholog Prus z Warszawskiej (2 wizyty).

na dwoch wizytach to mozna wywiad zrobic co najwyzej.. i co znaczy ze historia sie powtorzyla?

. Później okazało się, że moi koledzy z pracy dotarli do niej i jej zapłacili za nagrywanie każdej rozmowy ze mną i to co mówiłam o nich

:shock: ale ze co? skad o tym wiesz? To powinnas zglosic.Pani zlamala etyke zawodowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Mój znajomy chodzi na terapie na NFZ do jakiegoś księdza z Lublina, który jest psychologiem.

 

Daje gratis rozgrzeszenie?? :pirate:

Raczej zbiera na tace przy okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może faktycznie z tym, że moi koledzy dotarli do pani psycholog i jej zapłacili za nagrywanie rozmów ze mną to były urojenia. Przepraszam panią psycholog Edytę Podłuską za to i wycofuję to co napisałam w tej materii powyżej, bo nie mam ku temu podstaw i dowodów. Przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam. Ale reszta jest prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm,forumowe ploty,ploteczki i intrygi rotfl.gif

 

Weźcie zachowajcie szczegóły na pw,tak dla własnej godności,poszanowania,coby nie robić cyrku i wywlekać tego na "plac publiczny"

 

Choć jeszcze nic powiedziane nie zostało,ale jak mniemam w takowym kierunku może się to rozwinąć D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:great:

Mmm,forumowe ploty,ploteczki i intrygi rotfl.gif

 

Weźcie zachowajcie szczegóły na pw,tak dla własnej godności,poszanowania,coby nie robić cyrku i wywlekać tego na "plac publiczny"

 

Choć jeszcze nic powiedziane nie zostało,ale jak mniemam w takowym kierunku może się to rozwinąć D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ploty nie ploty, ale z drugiej strony dobrze jest wiedzieć z kim się ma do czynienia. Zresztą niemało tu takich "kwiatków", na które trzeba uważać :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ploty nie ploty, ale z drugiej strony dobrze jest wiedzieć z kim się ma do czynienia. Zresztą niemało tu takich "kwiatków", na które trzeba uważać :pirate:

Jeśli któryś z userów to psychopata z siekierą

Jak mniemam nikt kto na spotkanie się udał,owej nowiny nam tu nie przysmyczy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×