Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Yhy z jakich firm bo badziewia jest mnustwo.Jak wybrać coś sensownego?

Co do Omega w Polsce jest tylko jeden preparat przebadany klinicznie pod katem skutecznosci,przynajmniej nic nie slyszalem o jakims innym,chodzi mi o badania konkretnego preparatu z omego,nie ogolnie kwasow omega,jak chcesz jakies info to napisz na pv bo nie chce zeby bylo ze reklame robie,tak jak gdzies kiedys ktos mial taki zarzut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do powiedzenia na temat magnezu :P Biore, bo pije kawe, a moja dieta jakas bogata w warzywa i owoce nie jest. No i tak jak mowilem, biore od czasu do czasu.

 

-- 04 lut 2014, 15:54 --

 

Kurde, co sie dzisiaj nie czuje :/ ciagly lęk od rana.... Juz paro chyba z 3 tygodnie biore :/

 

-- 04 lut 2014, 15:55 --

 

Do tego uderzenia goraca, lekkie rozwolnienie i niedobrze mi :// Nerwico, prosze, odejdz juz...

 

-- 04 lut 2014, 15:57 --

 

Walne browara na rozluznienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec pomogło piwko? :D

no rejczel

 

_

alkoholik z doskoku

 

 

a co do wzroku - lol tez tak mam, mam wrazenie jakby suchych oczu z rana od kiedy briore SSRI. Taki nie wiem, wstret do dotykania ich tez i widze zle, rozmazane wszystko, pomimo ze mam teoretycznie bardzo dobry wzrok. I tak przez kilka godzin po przebudzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nova

ja dlugo dlugo bylam na gownianej dawce...2,5mg,5mg....to jak lek mial sie rozkręcić...?

teraz od paru dni biore pelna dawke,czyli10mg.wiec myślę,ze musze poczekac trochę na tej dawce żeby stwierdzic czy esci dziala.....baeazie narobilo kupe zamieszania,a ja dodalam swoje piec groszy....moze i faktycznie ten lek jest źle dobrany...a moze to te ciągle źle decyzje odnośnie mojego leczenia...nie wiem,musze poczekac żeby sie dowiedzieć.

 

Ellora

Mnie po spacerku zlapala taka senność,ze ledwo siedze w fotelu....oczy same mi sie zamykają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cżesc i czołem. Jestem juz po pracy i wizycie u dr. Dzisiejszy dzień lepszy od wczorajszego, kibel w pracy zaliczylam tylko trzy razy, ale posiedzenie konkretne. Jeden prawie atak paniki, ale w porę suce łeb ukrecilam. Jakoś trybie w robocie, choć mam "pod sobą" zespół ludzi. Trudne to dla mnie wyzwanie, bo nadmiarem pewności siebie nie grzeszę. :smile: ale codziennie walczę ze sobą, ufff. Byłam u dr. Ona powtarza, ze moje samopoczucie spowodowane jest obecnie wypaleniem zawodowym instresem w pracy. Moze tak, moze niekoniecznie. Hgw. W każdym razie zastosowała mix 10 mg esci i 10 mg paro od jutra mam brać. Ciekawe co to przyniesie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Dark juz pisal o takich mixach....a nie lepiej bylo by samo paro lub wenle?

Po co to esci skoro jestes na większej dawce dluzszy czas i rezultat sredni....

Ja oczywiscie sie nie znam na tym,ale jak dla mnie to jest dziwne polaczenie.No ale skoro lekarz tak zalecil....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79, Ellora, :papa::papa: mi wenla niepotrzebna, bo nie mam problemów z napędem, moze potem odstawie esci i przerzuce sie na paro? Nie wiem. W każdym razie po esci poczułam sie pod koniec trochę lepiej, choć nie tak jak bym chciała, więc trochę na mnie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Dwa podobnie działające SSRI razem przyjmowane. Dziwna decyzja.

Ja bym chyba odstawił esci, a w jej miejsce wziął na początek 10 mg paro, po tygodniu 20 mg. Tylko, że powinniśmy słuchać się lekarzy...

Wypalenie zawodowe to ich stara śpiewka. Lekarz rodzinny mi to sugerował, gdy po raz pierwszy trafiłem do niego z nerwami.

A pierwsze pytanie psychiatry było : "dlaczego pan nie lubi swojej pracy".

Przecież każdy ma swoje stresy w pracy, lecz nie każdy reaguje napadami paniki. Nie będziemy też rzucać pracy i szukać innej, bo w nowej może być jeszcze trudniej. Tym bardziej dla nerwicowca, który z natury boi się tego, co nowe.

W każdym razie ciesze się, że znowu wyszłaś obronną ręką. Z każdym dniem będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Trochę dziala....?To powinni byc nie trochę...z mojego punktu wudzenia-moge sie mylic,to lek dziala albo nie....nie moze byc trochę....

A,to wenli nie chcialas....dla mnie paro,niby mocniejszy lek od esci nie sponiewieral mnie tak jak to nieszczęsne esci....

 

-- 04 lut 2014, 18:35 --

 

Tojaa

Tez bym wziela samo paro...A kiedy masz isc na następną wizyte?

 

Luki

No wlasnie,sluchac lekarza.....ja slucham i co mam z tego.....?Utknelam z tym esc w czarnej dupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×