Skocz do zawartości
Nerwica.com

CITALOPRAM (Aurex, Cipramil, Citabax, Cital, Citalopram Vitabalans, Citaxin, Citronil, Oropram, Pram)


blackfuck

Czy citalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy citalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      5
    • Nie
      2
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ADHD dwa razy większe niż zwykle ;)

Apetyt większy niż zwykle (czytaj taki duży jakiego nikt na świecie nie widział :P)

A o popędzie seksualnym to nie wspomne! (ciągle myśle o seksie)

Boże to dopiero pierwszy dzień! Jak to możliwe??? Do tego ćwierć tabletki :shock: Może to tylko moja podświadomość aczykolwiek uważam to za niemożliwe... Ej mam nadzieje że te dolegliwości miną... Bo ta ostatnia to nie bardzo mi na ręke i troche nie w moim stylu :roll::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OneGirlRevolution to raczej nie możliwe, pierwszy dzień - ćwiartka Citalu??? Ponoć efekty/skutki itp widzimy po ok. 2-3 tygodniach...

 

Mr. J brałam Cital 8 miesięcy, po ok 3 tyg. zaczełam czuć się lepiej, a jedyne efekty uboczne to były sny - bardzo realne, prawdziwe, ciekawe. Mimo iż czasem były straszne, to nie czułam żadnych lęków.

 

Jestem w sumie bardzo zadowolona z tego leku. Po kilku tygodniach byłam bardzo zdziwiona, ze prawie nic nie było mnie w stanie wzruszyć, nawet pytałam psychiatry "czy ja jeszcze będę keidyś płakać?", na co odparła "będziesz dziecinko, będziesz".

 

Ogólnie żadnej senności, bólu, niepokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoyo też sie właśnie dziwie i też wydaje mi sie że to niemożliwe a jednak :shock: nie wiem czym innym może to być wywołane... nie sądze aby podświadomość miała taką siłe.... szczególnie że sie na tym nie skupiam i nie mówie sobie co chiwla "Wziełam Cital, wziełam Cital, wziełam Cital" ;)

i nigdy tak nie miałam... raczej reaguje słabiej niż inni po przyjęciu jakiś tabletek do organizmu

fajnie słyszeć że takie efekty Ci Cital dał :) Naprawde.. Mam nadzieje że mi też tak pomoże ;p wiesz biore na początek ćwierć bo niby waga i takie tam :P

I co... faktycznie płakałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co... faktycznie płakałaś?

nooo, hehe....

przyznaję, że przed Citalem potrafiłam się rozczulić nawet oglądając reklamę whiskasa ;) Było to uciążliwe bardzo.

Cital mnie "utwardził", to było mi potrzebne. Trzeźwo oceniałam każdą sytuację, a przy tym byłam szczęśliwa, nie czułam ciężaru kazdego dnia (plus terapia psychologiczna).

Jestem już ósmy miesiąc bez leków. trszkę znów się wzruszam, ale pewnie już taka moja natura hehe.

 

Mam nadzieje, że i Tobie Cital przyniesie ulgę. Nic po nim nie przytyłam, raczej zapominałam o jedzonku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoyo dobrze powiedziane ;P

Ale teraz to chyba musze go oskarżyć słusznie... bo wczoraj miałam takie mdłości wieczorem że myślałam że zwariuje.. poszłam i sie zmusiłam do wymiotów. A ból głowy to chyba największy w moim życiu mam.... Dziś od rana mdłości mnie nie męczą ale głowa boli tak samo :x Normalnie zdycham do szkoły nie ide ;p

Przynajmniej mamy pewność że w ciązy nie jestem ;D a poza tym dzieci chyba z powietrza sie nie biorą ;)

No i moja yoyo kochana pisze z zapytaniem czy ty też mdłości takie miałaś i może masz na to jakieś sposoby? co? :? :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam abym miała AŻ takie problemy po citalu...

być może czułam się lekko niefajnie na początku, ale gdybym miała takie przeżycia , to myślę, że zapadłyby mi w pamięci ;)

 

poczekaj jeszcze chwilę, przeczekaj jakoś ten początek (no chyba że będziesz przypłacać to "labami", to goń do lekarza po pomoc ;) ).

Ja po ok 3 tyg. zauważyłam różnicę - zauważyłam radości życia, problemy stały się takie błahe, góry mogłam przenosić (no bez przesady, ale takie pagórki ;), było mi lekko i przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na natretne mysli i nerwowosc bardziej pomogl ,humor tez mialam o wiele lepszy

jak sie czuje? mialam chustawki nastroji - ale ogolnie calkiem dobrze- mimo ze wyszlo najaw to jak sie nieczuje fajnie w zyciu- ze brakuje mi tego a tego wyszlo na jaw stad humor zjebany momentami

ale to nie ma co zwalac na lek ,tylko poprsotu- takie zycie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałam ok 8 miesięcy, już po 6 mogłam przestać, ale miałam wyjazd za granicę, więc troszkę sobie przedłużyłam. Już 9 miesiąc nie łykam i jest ok, normalnie jak w życiu ;) raz na wozie raz pod wozem. Ale jestem pewna, ze Cital pomógł mi przetrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę cital od półtora roku, na jesieni depresja zniknęła,jednak musiałam zacząc brać tabletki(diane),ktore nawrociły chorobę.od stycznia biore 2 tabletki po 20mg. Jednak od tygodnia czuję sie strasznie otępiała,nie moge prowadzic samochodu,nie dowidze,mam ogromna sennośc,dzwoniłam do lekarki kazala zmniejszyc dawke tzn,przez tydzien brac połtora a później jedną.chciałabym już przestać całkiem je brac.....ta senność jeszcze bardziej mnie dołuje

prosze o pomoc czy miał ktos takie objawy i czy one przejdą????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×