Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

395 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      240
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Gradrec,

Omega3 przewaznie polecaja na problemy z ukladem krazenia,zbyt duzym cholesterolem,kiedys czytalem artyklu porownujacy skutecznosc simwastatyny(syntetyk na obnizenie cholesterolu) a omega3 polaczonymi z ekstraktem z czerwonego ryzu,omega uzyskaly lepsze wyniki nie dajac przy tym zadnych skutkow ubocznych czego nie mozna powiedziec o syntetykach

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z komorki pisze i cos sie pochrzanilo

 

-- 03 lut 2014, 16:41 --

 

Gradrec,

Jest taka opcja

 

-- 03 lut 2014, 16:43 --

 

O kurde,to sie wstawilo wiecej razy niz myslalem,problemy z zasiegiem mialem,nie chcialo wyslac a teraz nie wiem ile jeszcze razy to samo wysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cżesc. Melduję, ze ja po pierwszym dniu pracy. Dzień zaczął mi sie w następujący sposób, pobudka o 6, potem pól godziny na sraczu, spuszczanie wody co 3minuty, ledwo woda w śpluczce nadążala sie nabrać. Nie wiem czy to stres czy jakieś zatrucie, bo wzdelo mnie jak w ciąży. Potem w pracy na początku spoko, potem dwa QURWA ataki narastajacego napięcia prawie do paniki. Opanowalam to jakoś. W pracy 8 razy do kibla, czyszczenie jelit do zera, aż woda leciala stamtad. I jak tu kur...a żyć powiedzcie mi. No i ciagle napięcie jak skurwy...n. Nie mam siły. Moja dr jutro mnie przyjmie, zamiast w połowie lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa,

Rozumiem Cię, bo ja po raz pierwszy musiałam pojechać do pracy jak jeszcze nie byłam w stanie wyjść z domu. To był koszmar... straszny niepokój....myślałam, że stamtąd ucieknę... ale z godziny na godzinę było lepiej.

Mam nadzieję, że jutro już się będziesz mniej stresować...

Tojaa a Ty nie masz przypadkiem zespołu jelita drażliwego? Bo z Twoich objawów to chyba biegunka od stresów ostatnio wybija się na pierwszy plan...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Esci to bardzo dziwny lek jak dla mnie.

Nie wiem o co chodzi z jego ladmgodniscia-tak mi powiedziala p.dr ze esci to lagodny,wręcz kosnetyczny lek.....Po tym calym okresie od kąd tknelam esci,moge powiedzieć,ze moze i lagodne jest....ale w dzialaniu.

Mial to byc lagodny lek przy wprowadzaniu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Jak trwoga to do Lukiego.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Byłaś w pracy, dotrwałaś, nie uciekłaś i to jest sukces.

Sracz miał ciężej od Ciebie ;-)

Jak bez benzo dałaś radę, to jesteś wielka.

Ja nie byłem taki silny. Łykałem afobam, wentylator włączałem na maxa, bo ciągle robiło mi się słabo i gorąco. I tylko czekałem aż minie 8 h żeby zwiać do domu. Ze 3 tygodnie to trwało.

Fajnie, że idziesz do lekarza, może coś doraźnego Ci dorzuci, żeby pomóc w tych problemach gastro, bo jeszcze spłuczke urwiesz z nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam wszystkim za słowa otuchy i wsparcie.

Katarzynka40, Pewnie mam zesp.jel.drazliwego, moja mama to ma. Ja mam naprzemienne sraczki albo zatwardzenia, więc coś jest na rzeczy. Brzuch to moj barometr życiowy. Jak zaczyna sie sraczka, a jeszcze nie jestem w stresie, to pierwszy znak, ze za chwile będzie stres. Bebzun jest czujny i reaguje pierwszy nawet jak jeszcze do "burzy" daleko i świeci słońce.

warrior11, moj organizm zaliczył juz odwodinenia w grudniu kiedy trafiłam do szpitala po omdleniu spowodowanej hipokaliemia

elmopl79, masz racje, łagodny to on jest tak plastyka pudrowa. Dupa, ńie ma bata, jutro dr musi dać mi coś normalnego

Luki_Nerwusik, buziaki specjalne. Ja benzo nigdy nie brałam, jedynie hydro, ale po niej byłam spiaca, na co w robocie nie mogę sobie pozwolić. Więc dziś nie brałam jej, bo miałam mega dużo roboty i myślenia. I tylko spogladalam na zegar kiedy do domu i myślałam, ze uciekne, ale nie ucieklam. :D walczę i zwyciężam na razie, choć w grudniu padlam, ta suka kurwica wyssala ze mnie krew. Nie wiem czy teraz starczy mi sily na walkę, chyba potrzebuje transfuzji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×