Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Gradrec, No przecież wiem. :P Po prostu mówię, że wcale nie musi być syf, żeby ta dziady się rozpanoszyły. Wystarczy mieć strych.

Mam strych. Ale na nim z kolei, co lato osy. Nie wiem co wole, czy pajaki, czy osy. Tych drugich sie nie boje i tepie jak moge, takze chyba te drugie ;-)

Czarne skurwiele sa z ogrodka, nie ze strychu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, powaga, to nie żart, poczytaj sobie ;) śpisz smacznie z otwartą buzią - pajączek wychodzi gdzieś spod łóżka spacerując wpada lub zagląda z ciekawości do twojej buzi, Ty automatycznie przełykasz ślinę i tym sposobem dostarczasz organizmowi małą ilość białka podczas snu :P

no to zes mi teraz dopiero poglębił bezsenność :D

 

-- 02 lut 2014, 17:16 --

 

Gradrec,

a co Ty w takich dziwnych porach spisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, bo zegarek mi sie popsul. Dziwnie lulam ostatnio. Raz od 20 do 6, innym razem od 18 do 10, a jeszcze innym od 2 do 8 -.- Albo bezsenny, albo superaktywny. Ni w ch*j ni w zab. Czekam, az mi sie godziny spania ustatkuja. Poki co, pomimo ze na paro czuje sie psychicznie z dnia na dzien coraz lepiej, fizycznie jest ogromny klops.

 

-- 02 lut 2014, 17:24 --

 

Okej, fon idzie w odstawke a ja w kimono. Branotz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha :mrgreen: zaplulam swöj tablecik czytajåc reszte postöw. Mam krotkå przerwe no to zajrzalam ale cos przestawilam i znowu widze szwedzkie robaczki. Ale juz szybciej idzie mi pisanie :D Od ostatniego mojego postu nasmarowaliscie 5 stron, no ladne klocki ! Az strach sie bac jak dlugo musialabym wertowac strony aby nadgonic forumowe zaleglosci tylko z jednego dnia. Nie macie litosci , Psotniki :lol:

 

Jeszcze pare godzinek i wracam do domku. Na razie :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013,

no wiem ze milczenie jest złotem więc moze tak właśnie zrobię :roll:

 

Wiem do czego pijesz bracie :P Pamietam o poczytaniu artykulow o ktore mnie prosiles i caly czas mam wyrzuty sumienia. OK zarwe nocke a przerzuce setki stron.

 

Tak, jam jest w pracy. Moge pracowac w dni jakie chce i kiedy chce i ile godzin chce. Moja praca jak na ekonomiste, kryminologa i dyplomate jest bardzo nietypowa ale i tak ciesze sie z tego co robie. Jezdze glownie na lotniskach i pomiedzy szpitalami ale mam tez klientow, ktorym sluze jako guide po Stockholmie. Na codzien mam uniform i rekawiczki, wiekszosc czasu spedzam za kierownicå wozåc dygnitarzy politycznych i bisnesmenow. Ståd potrzeba wysokich kwalifikacji jezykowych i terenu Szwecji. Czasami zdarzajå sie zlecenia za granice na calym terenie Europy. No to juz coraz wiecej i wiecej wiecie o mnie.

 

A teraz musze uciekac, obowiåzki mnie wzywajå...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nova_2013,

jakich artykułów?

a z milczeniem to tak sobie zażartowałem i nic więcej, nie było w tym jakiegoś ukrytego podtekstu

 

-- 02 lut 2014, 18:37 --

 

aaa jezeli masz na mysli wspominaną kiedyś glutaminę to juz Ci pisałem ze znalazłem i nic co by mnie interesowało nie ma w tym związku, więc jezeli o to chodzi to temat zamknięty:)

 

-- 02 lut 2014, 18:57 --

 

Dark Passenger,

jaka jest szansa ze tianeptyna będzie działać zapobiegająco na ataki paniki po Wellbutrinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu mam chwilke wolnego czasu wiec jestem z Wami na biezåco. Przeczytalam swoj poprzedni post i widze, ze wkradl sie blåd. Piszåc o terenie Szwecji mialam na mysli znajomosc topografii i glownych arterii. Mamy nawigacje satelitarnå oprocz GPS i system zabezpieczen w przypadku rabunku, napadu, zamachu czy zawalu serca i w razie alarmu jestesmy natychmiast przelåczani na systemy naprowadzajåce policji z dokladnosciå do pol metra. Ciekawa praca, dobre pieniådze jeno masa stresow. Po 4 latach moj organizm pekl, jezdzilam jak szalona po 12-15 godzin zeby natrzaskac kasy. Nawiåzalam wiele cennych kontaktow z wyzszå strefå ale przyplacilam to zdrowiem. Teraz dalam sobie spokoj i jezdze aby odbebnic 35 h tygodniowo.

 

Musze uciekac teraz ale zajrze za jakis czas znow. Trzymajcie sie. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cżesc, witam wieczorową pora :D ja dziś zaliczylam basenik i saune, trochę relaksu przed jutrzejszym dniem :-| w pracy. Na razie sra..ki nie mam, oby tendencja utrzymała sie. Trzymajcie za mnie kciuki. Od jutra czekają mnie w pracy nowe obowiązki, dlatego stres podwojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×