Skocz do zawartości
Nerwica.com

TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon)


Krzysztof

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      62
    • Nie
      41
    • Zaszkodziła
      11


Rekomendowane odpowiedzi

elfrid,

zmieniłem z paro na ten lek bo miałem apatie i nic mi sie nie chciało po paro, jak narazie jest jeszcze gorzej+momentami dosc silne uboki somatyczne

 

-- 02 lut 2014, 12:30 --

 

wczoraj wieczór dopadła mnie tak silna tachykardia ze musiałem siegnac po Milocardin, w tej chwli nie mam nic innego uspokajającego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic zapytam tylko, ile czasu bierzesz ten lek i czy nie sądzisz, że część z objawów które teraz masz może być spowodowana odstawieniem SSRI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84,

wiem ze biorę krótko bo niecałe 2 tygodnie ale mam straszny uraz do skutków ubocznych, bo jak u mnie jakieś się dłużej przeciągają to już w ogóle nie przechodzą, większosć leków porównuję jako wzór do sertraliny po której początkowo prawie nie było zadnych skutków ubocznych a zaczęła działać po ok. tygodniu, na pewno nie czekałem na pełny efekt miesiącami, co do tego czy nie mogą to być objawy odstawienne SSRI, moze i tak bo ostatnio mam taką bezsennosć jakiej nigdy w zyciu nie miałem, raczej samej tianeptynie tego nie przypisuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cytuj:

Od dzisiaj znów próbuje tej tianeptyny.

 

Lunatic , no to powodzenia . Nie wierzę by ten lek Ci pomógł , a raczej tylko zaszkodzi . Jak juz raz nawalił , to po raz drugi również zawiedzie . Już kiedyś zauważyłem ,ze z czasem na tym leku jego działanie tylko pogarsza stan chorego

 

-- 02 lut 2014, 12:55 --

 

nie mam juz siły do tego leku

 

,,,a nie mówiłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, MDR18.gif

ale tak się składa ze tym razem jest zupełnie inne działanie niz kiedys, ale tak samo złe, drażliwość i chwiejność emocjonalna była zła a teraz jest w zasadzie to nie wiem co jest, nie ma drażliwości ale jestem słaby po prostu, tak by to mozna najkrócej określic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elfrid,

fluoksetyny tylko nie próbowałem z leków które mi do głowy przychodzą które mogłyby coś ruszyc u mnie, z tym ze od jakiegos czasu tak jak juz pisałem kilkukrotnie dzialanie leków aktywizujących daje u mnie odwrotny skutek, po benzo odzyskuje energie a nie po aktywizatorach jakichś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic jak ja bym odstawiał leki pod wpływem skutków ubocznych to odstawiałbym każdy z SSRI po paru dniach, bo zawsze miałem bardzo przykre skutki uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

na pewno, ale czasem chce się działania szybkiego, bo np. masz taką presje ze strony otoczenia ze musisz szybko dojsc do siebie i wtedy jest skakanie od leku do leku w nadziei ze którys tak zadziała, co często konczy sie tak ze w koncu zaden nie zadziała bo ma za mało czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×