Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lubię to forum.


Rekomendowane odpowiedzi

mark123

 

A,to już ty sam musisz nad tym popracować ;p

 

Candy14

 

Jestem za bardzo wstydliwa,żeby foty swoje tutaj wrzucać xD

 

lunatic

 

Ja powiem tak. Nie wypowiem się na temat katastrofy smoleńskiej,gdyż ma ona zbyt dużo wspólnego z polityką,a polityka mnie nie interesuje.

Różne wersje zdarzeń słyszałam: że samolot się po prostu rozbił,że to wina Rosjan, drzew, ufoludków itp. xd

Są pewne dziedziny,w których chciałabym się wypowiadać i mieć jakiekolwiek pojęcie ale mój mózg ich niestety nie ogarnia. Wśród nich są dwie główne,z których jedną mam na studiach -___-

Mam tu na myśli politykę i ekonomię. Choćby się waliło,burzyło,choćbym przeczytała grube księgi, czy brała osobiście udział w różnego typu sytuacjach za cholerę nie zrozumiem tych dziedzin życiowych.

Kiedyś interesowałam się polityką, a raczej próbowałam... Dużo czytałam, oglądałam programy dokumentalne, starałam się wyrobić swoje własne poglądy i dupa. Zawsze w dyskusji się ośmieszałam,bo znaleźli się ludzie,którzy zaginali mnie samym słownictwem,którego nie znałam, teoriami spiskowymi,których nie zauważałam, hipokryzją itp. To nie dla mnie. Jestem człowiekiem prostym i dla mnie np. inflacja popytowa,czyli sytuacja,gdy pieniądza jest za dużo na rynku sprawia,że na LOGIKĘ powinno się zaprzestać drukować tych debilnych pieniędzy i tyle. Napisałam tak na kolokwium i oczywiście miałam źle. Sorry ja nic innego nie wymyślę. Normalne,że jak człowiek,który chce schudnąć i przy tym je za dużo to powinien przestać jeść. Po co szukać rozwiązać na około ? A polityka i ekonomia tak robi,dlatego nie rozumiem tych dziedzin.

Wiem, to może wydać się przerażające i tutaj nie ma czym się chwalić ale niestety mam bardzo upośledzone myślenie abstrakcyjne i dla mnie pojęcie pieniądza na koncie bankowym, pieniądza,który nie jest namacalny,fizyczny,którego nie mogę dotknąć jest czystą abstrakcją, nie rozumiem tego. To samo właśnie z inflacją. Kurde,mam 20 zł dzisiaj i mogę coś za to kupić ale jak mam zrozumieć sytuacje,że to 20 zł jutro może być mniej warte niż dzisiaj ? Przecież to ten sam pieniądz, ten sam papier O.o Nie ogarniam..

Z polityką jest identycznie,pewnie dlatego,że te dwie dziedziny często się łączą.

Ja mogę poczytać o Smoleńsku ale co z tego skoro zaraz znajdzie się osoba,która zaserwuje mi teorię,o której nigdy wcześniej nie słyszałam?

Trzeba mieć smykałkę moim zdaniem,żeby podejmować rozmowy na takie tematy. A ja się tylko ośmieszam.

Dla mnie zostają dyskusje na tematy czysto humanistyczne, psychologiczne,czy społeczne. Bo mam wiedzę i potrafię się do niej odnieść.

 

A co do polityków to oglądam tylko na youtube bójki w sejmie lub awantury. Ostatnio coś z Palikotem właśnie znalazłam XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia - może nie tyle w stosunku do forum, co do mojej obecności na forum. Widzę że jest tu sporo tematów, w których można coś napisać, ale jakoś nie mogę się zdecydować od czego zacząć, czy założyć własny, czy napisać w jednym z już istniejących. Nie ogarniam za bardzo tego chaosu, tego potoku słów jaki się tutaj pojawia. Czytanie tego strasznie mnie męczy. Nie mam sił aby pisać, a bardzo chciałbym podzielić się z innymi swoimi myślami i gdy widzę, jak ludzie swobodnie piszą w różnych tematach, to robi mi się strasznie słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×