Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

mark123, Zobacz "Zagadki Wszechświata z Moraganem Freemanem". Może to nie wykład, ale całkiem fajne :D

Oj tak, bardzo fajny program, przyznaję. :great: Też lubię takie klimaty i powiem wam więcej. Rozwijanie zainteresowań oraz wykonywanie ciekawej zawodowo pracy jest najlepszą metodą do samospełnienia oraz interpersonalnego rozwoju. ;)

A jeszcze co do tego działu tematycznego to wkurza mnie często to forum. :P Może nie tyle wkurza co czasem irytuje i przytłacza . Często mam takie odczucie po zamknięciu tej stronki, że UFF dobrze że już zakończyłem sesję. :P Stresuję się tutaj i nic na to nie poradzę. :P Mało relaksujące jest to forum. A poza tym wkurzają mnie politycy. Każda partia ma doskonałą wizję co zrobić ale lata mijają i jakoś polskie sprawy dość słabo idą do przodu. A i jeszcze wkurzają mnie wścibscy sąsiedzi oraz sąsiadka z dołu, która jak odnoszę wrażenie ciągle podsłuchuje moje prywatne rozmowy telefoniczne i znając jej gumowe ucho to przy bibułkowatych ścianach staram się wychodzić czasem do łazienki. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie często to forum. :P Może nie tyle wkurza co czasem irytuje i przytłacza . Często mam takie odczucie po zamknięciu tej stronki, że UFF dobrze że już zakończyłem sesję.

Mnie wkurzają strony typu Pudelek i znalazłem doskonałe lekarstwo - nie wchodzę tam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ojciec się na mnie obraził, po chciał pogadać na Skype z wujkiem, który ma dzisiaj urodziny, a ja powiedziałam mu, że go nie ma. Tak naprawdę, to nie wiem, bo nie pamiętam, jaki był login do tego całego Skype'a. I zresztą mam prawo, bo nie korzystam z tego typu gówien, nawet tego nie zainstalowałam od razu po kupnie nowego kompa ileś lat temu. Nie czuję potrzeby pokazywania bogatej części rodziny z Niemiec swojej krzywej mordy (ojciec najwyraźniej tak), mieszkania i w ogóle. Poza tym ojciec pierdoliłby o dupie maryni 3284623846 godzin W MOIM POKOJU, a ja nie mogłabym nic robić.

 

Jak chce z nim pogadać, to niech zadzwoni - ma numer telefonu i masę pieniędzy na koncie (w końcu wziął sobie jełop jeden taki duży abonament, jakby biznesmenem był).

 

:evil:

 

-- 01 lut 2014, 18:06 --

 

Już przypomniałam sobie ten login (pobawiłam się w Sherlocka i tym sposobem mi się przypomniało) - i tak wujka nie ma, więc niech ojciec sobie do niego zadzwoni. :x:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- To,że mam trochę do zrobienia.

- Moje sny mnie denerwują :?

- Bałagan w pokoju.

- To,że tak późno wstałam,jestem zmęczona

- to ,ze pewnie dziś znowu nie będę spać -.-

 

Dużo rzeczy mnie wkurza

A i jeszcze wiara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×