Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, jakto 2 dni temu? Bez formy jesteś widzę :/

 

Tymczasem, zrobiłem sobie coś takiego:

34223750112482074165.jpg

 

I od tego miesiąca będę sobie w odpowiednie kratki (żółte - klata bic, pomarańczowe - barki triceps) wpisywał, które ćwiczenia wykonywałem danego dnia + ilość serii, powtórzeń i KG (przykładowo B1 - 3x12x15 lub jeśli nie dam rady to np. 12/12/8x15). Na każdą z trenowanych przeze mnie partii mięśni wypisałem sobie po 5 ćwiczeń chociaż na treningu wykonuję po 3 ale nie chcę robić w kółko jednego i tego samego.

Po co? Po 1: motywacja (będzie wisiało na ścianie w mojej pseudo siłowni :P), po 2: kontrola osiągów/postępów

 

Ps czasem po treningu robię sobie jeszcze przedramię lub tzw kaptury ale tego już nie było sensu tam dodawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy swoich problemach z kręgosłupem mam wrażenie, że wiele ćwiczeń powinnam sobie odpuścić, jak to jest? brać mniejsze obciążenie czy zrezygnować czy ograniczać do minimum? :roll:

 

 

Napisz na priv, temat jest mi bardzo bliski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Red Fox, Robić choćby nawet smieszną waga i nie dorzucac za duzo , bedzie to maraton ale sie wzmocnią miesnie przy starej kontuzji i bedzie mniej podatna, Kolega mial rekonstrukcje kolana , lekarze mówili ze do pilki nie wróci i bedzie kuśtykal , zaczoł pracować nad tym , Chdzi normalnie , biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak też myślałam, choć na razie głównie wykonywałam ćwiczenia na ręce i nogi, bo na tym mi póki co najbardziej zależy :pirate: choć za brzuch też powinnam się zabrać, bo mimo że jestem raczej szczupłej, jak nie chudej postury to w okolicach brzucha i tyłka widać, że lubię sobie dobrze zjeść :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metka00, ok poprzeglądałem sobie, jedyne ćwiczenia jakie mógł bym robić w moich domowych warunkach to:

- WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” (co i tak już robię jak mi się wspomni)

- PODCIĄGANIE (WIOSŁOWANIE) W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ

- PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)

- PRZNOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ (chociaż to raczej odpada bo za małą ławeczke mam)

Ok można by tak zrobić tylko teraz nie mam pojęcia gdzie to wcisnąć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, wiosłowanie robie w opadzie tułowia nie na ławce , przenoszenie i nie sluzy bo mi w barkach przeskakuje , a szrugsy ja robie z barkami:) drązek by ci sie przydał:) I taka rada biceps , triceps i barki powinny byc ino raz w tygodniu nie są to duze partie z wyjatkiem barków. zdecydowanie wiecej powinno sie dopracowywać klatke plecy i nogi wiec osobiscie jak dla mnie ten plan by nie wypalil:) Co do przenoszenia hantla to na klatke raczej krotkiego gryfu szerokim uchwytem , natomiast na plecy hantla:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×