Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

13 dni i 2 kg mniej :pirate:

 

 

36851_3326_500_Brawo-Polska.gif

 

-- 31 sty 2014, 08:26 --

 

Pytanie: czy można się uzależnić od siłowni? :smile: Bo tak się obecnie czuje... najchętniej bym trenował codziennie, wszystko co tylko można byle by poczuć ten zajebisty ból w mięśniach :roll::lol:

Oj można. Ja jestem uzależniona od ćwiczeń, które mi podwyższają tętno :P , ale czy to coś złego? Przynajmniej zdrowe uzależnienie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj za mną łaził łysy koks. Zapytał czy ćwiczę jakąś gimnastykę, bo ciało mam jak Justyna Steczkowska buahahahahha chyba 160 cm Justyny Steczkowskiej :P syczał i perfidnie gapił się na mnie jakbym faktycznie była tą Steczkowską :lol:

 

A jednemu kolesiowi spadło 15 kg na stopę. Kuźwa i oczywiście jego obuwiem były japonki. Niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z chodzeniem w klapkach/japonkach na siłownie? Chyba jakaś głupia jestem, że nie rozumiem tego fenomenu. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 motywacji i checi do treningu dzisiaj... po nocce, czlowiek niewyspany itd, na 18 znowu nocka... ale zmusilem sie jakos. Efekt? Najlepszy moj trening jak na razie :105: Skonczylem spocony jak swinia :smile::yeah:

Ps sorry za brak polskich znakow ale siostrzenica mi to cos poklikala i nima :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×