Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

Niebawem odstawię zupełnie, więc pewno będzie powtórka z rozrywki...

Pamiętaj że nic nie trwa wiecznie ta powtórka z rozrywki również. Nic na siłę ale staraj się być wytrwała. Trzymam kciuki :D

 

Dzięki:) Potem jeszcze odstawianie trittico! Może do lata będę czysta hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie. właśnie wróciłam ze szpitala. nie biore benzo już 3 miechy i jakoś ciągnę. brałam ładnych parę lat,to był koszmar. jeszcze mnie trzęsie ale najgorsze za mną. sama nie wiem jak ja to zrobiłam,pomógłna pewno detox i odwyk a tak się bałam. oby do przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie. właśnie wróciłam ze szpitala. nie biore benzo już 3 miechy i jakoś ciągnę. brałam ładnych parę lat,to był koszmar. jeszcze mnie trzęsie ale najgorsze za mną. sama nie wiem jak ja to zrobiłam,pomógłna pewno detox i odwyk a tak się bałam. oby do przodu :D

Się chce się da gratuluję :great:

Prawda jest taka ze w każdym uzależnieniu najpierw musimy przyznać że jesteśmy uzależnieni, mieć motywację i chęci do wyjścia z nałogu. Samemu jest trudniej, ważne jest wsparcie z zewnątrz i wiara że się uda. Trzeba poczuć, chcieć i pracować nad sobą a to już prosta droga do sukcesu. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 6 detoxach i dalej wcinam Alprę........Pfff.............

Czemu?...Ze strachu, bo po ostatnim detoksie sparaliżowało mnie i padło na układ motoryczny.

Nie wytrzymałam, zaczęłam wcinać Xanax od nowa i wszystko wróciło do normy...prawie do normy...

Została tylko trauma po detoksie bo ten ostatni był PIEKŁEM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Był Max paskudny. Teraz biorę z głową, w sumie 1,75mg na dzień więc nie ma tragedii. Przestałam jeść klony i przestawiłam się na alprę. Ostatni detox tak dał mi w kość, że do tej pory mam traumę. Nie dość, że odtruwali mnie od benzo, zabrali mi wszystkie inne prochy min. asertin, lamotrix i olanzapine. Wszystko jednym cięciem i organizm zgłupiał. Przysięgam chwilami w tym masakrycznym szpitalu odchodziłam od zmysłów. Myślałam, że zwariuję na zawsze i nigdy nie opuszczę szpitala. Odtruwali mnie rolkami a pozniej tylko depakina. Rolki się skończyły, zaczęła się "zabawa". Stany nie do opisania. Dziwię się, że to przeżyłam bo dodatkowo przed detoxem piłam alko i mieszałam z prochami. Miałam miesięczny ciąg alkoholowy i matka w nocy wywiozła mnie na detox pod przymusem. Podejrzewam, że w domu odtrułabym się lepiej niż w tym szpitalu. Kurwa. Nigdy więcej tego typu odtruć stacjonarnych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Był Max paskudny. Teraz biorę z głową, w sumie 1,75mg na dzień więc nie ma tragedii. Przestałam jeść klony i przestawiłam się na alprę. Ostatni detox tak dał mi w kość, że do tej pory mam traumę. Nie dość, że odtruwali mnie od benzo, zabrali mi wszystkie inne prochy min. asertin, lamotrix i olanzapine. Wszystko jednym cięciem i organizm zgłupiał. Przysięgam chwilami w tym masakrycznym szpitalu odchodziłam od zmysłów. Myślałam, że zwariuję na zawsze i nigdy nie opuszczę szpitala. Odtruwali mnie rolkami a pozniej tylko depakina. Rolki się skończyły, zaczęła się "zabawa". Stany nie do opisania. Dziwię się, że to przeżyłam bo dodatkowo przed detoxem piłam alko i mieszałam z prochami. Miałam miesięczny ciąg alkoholowy i matka w nocy wywiozła mnie na detox pod przymusem. Podejrzewam, że w domu odtrułabym się lepiej niż w tym szpitalu. /cenzura/. Nigdy więcej tego typu odtruć stacjonarnych!

tak właśnie wygląda detox, to nie jest przyjemne niestety a uzależnienie czym slniejsze tm detox gorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AddictGirl21, To ladnie dali Tobie popalic ..pozniej sie dziwic , ze ludzie znow biora..dziwi mnie , ze wykluczyli inne leki,masz racje organizm wariowal, poniewaz musial sobie poradzic z detoksem od benzo , ale i od dawnych lekow.Koszmar nie detoks i tyle.

 

-- 10 lut 2014, 14:47 --

 

asia40, masz racje , lecz mozesz sama sobie dopasować dawki..a w szpitalu tak nie ma :roll:

 

-- 10 lut 2014, 15:10 --

 

LATEK1962, Rolki to Relanium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×