Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

juz jestm po 2 odcinkach nowego serialu z stajni HBO.

Serial opowiada o dwóch detektywach na tropie seryjnego mordercy. Akcja dzieje się w Luizjanie. dominuje mrok, rozpad, degeneracja.

szykuje się bardzo dobry serial kryminalny. '

 

http://www.filmweb.pl/serial/Detektyw-2014-654010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shewolf, ja właśnie będę oglądała 12 odcinek 6 sezonu zagubionych :D Po 4 sezonie przestał być taki genialny, już nie sprawia takiego wrażenia i nie siedzę dniami i nocami. Ale ogólnie świetny :)

Tak czy siak najlepszy na świecie jest Breaking bad oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nic szczegolnego nie obejrzalam (co???? co ja wlasnie napisalam - ja, nalogowiec filmowy???) ale przymierzam sie do ruskiego, ponoc dobrego, horroru "Msciciel".

Zaczelam ogladac to pan zadzwonil i w cztery dupy ogladanie poszlo a potem to juz nie mialam nastroju.

Wszystko przez tych facetow, kurna mac!

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial opowiada o dwóch detektywach na tropie seryjnego mordercy. Akcja dzieje się w Luizjanie. dominuje mrok, rozpad, degeneracja.

Dziś sobie zacznę oglądać, bo dobrze się zapowiada. Nie oglądałem jeszcze słabego serialu na HBO... no może poza Seksem w wielkim mieście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem wczoraj na całkiem dobry serialowy popkorniak: Sleepy Hollow

 

Obejrzałem pilot i jest dokładnie tak jak opisujesz. Te "nieścisłości" fabularne mnie właśnie strasznie zniechęciły. Jak oberzysz więcej to daj znać czy warto ;)

Hehe, zabawna sprawa - nawet drugiego odcinka do końca już nie obejrzałem, darowałem sobie :P

 

juz jestm po 2 odcinkach nowego serialu z stajni HBO.

Serial opowiada o dwóch detektywach na tropie seryjnego mordercy. Akcja dzieje się w Luizjanie. dominuje mrok, rozpad, degeneracja.

szykuje się bardzo dobry serial kryminalny. '

 

http://www.filmweb.pl/serial/Detektyw-2014-654010

O, już wiem co dziś będę oglądał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tego "Detektywa" i mnie wciągnął strasznie :D biorę się za trzeci odcinek wieczorem.

Damnnn, skończyłam "Bez tajemnic".

Średnio mi podchodzi bez tajemnic. Najbardziej podobała mi się kreacja Celińskiej, świetna aktorka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Seven Pounds - 9/10.

 

Błagam, ino nie to... Dlaczego wszystkim podoba się film, gdzie Will Smith popełnia samobójstwo wrzucając se meduzę do wanny, a potem rozdaje swoje organy na mieście jak cuksy? :D Albo to może ja jestem pozbawiona jakiejkolwiek dozy wrażliwości....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×