Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najlepsi specjaliści.


Patrysssia

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na jednym forum widziałam jak ludzie wymieniali się wiadomościami o najlepszych ich zdaniem specjalistach w danej dziedzinie z poszczególnych miast. Napewno wielu z nas szuka w tym momencie jakiegos dobrego psychologa psychiatry w swojej okolicy. O tym jak trudno jest znależć dobrego chyba wszyscy wiemy. Moja propozycja jest taka byśmy sie w tym temacie wymieniali opiniami o psychologach, psychiatrach z róznych miast by zwiększyć szanse na znalezienie naprawde dobrego specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrysssia bardzo fajny pomysł!!! Ja juz od dawna nie radze sobie z moja choroba i mysle zeby udac sie do psychologa....ale cały czas zwlekam poniewaz nie wiem do jakiego....najlepiej jak ktos doradzi jakiegos dobrego bo samemu trudno jest znalesc, nie wie sie na kogo mozna trafic....Gdyby ktos wiedzial cos o jakims dobrym psychologu lub psychiatrze z Nowego Sacza lub okolic,ewentualnie Krakowa prosze napiszcie!!! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

 

Polecam dr.Owsiejczuka (psychiatra).Przyjmuje w klinice nerwic w Centrum Psychoterapii na ul.Dolnej 42 w Warszawie.

Ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta tzn. nie wsadza wszystkich do jednego"worka" i jest ostrożny w przepisywaniu leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie najlepsi są: Ewa Jakubowska-Kot(Przychodnia na ulicy Hetmańskiej-Poradnia Zdrowia Psychicznego,przyjmuje na NFZ )oraz Zdzisław Kuśnierz przyjmuje w gabinecie psychoterapii ''Focus'' na szopena(tez przyjmuje na NFZ, ale mozna tez prywatnie).Pozdrawiam:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia o Terapii w Poznaniu to będę wdzięczna. Jestem co prawda zapisana już na wizytę, ale z terapeutą jak z e wszystkimi specjalistami, trzeba trafić na tzw. swojego.

 

Prywatnie czy na NFZ?

 

Prywatnie - www.prohominis.pl (ja chodze do dr Michałowskiego)

 

na NFZ - http://www.katharsis.poznan.pl/ (ale nie wiem czy są dobrzy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Warszawie polecam Stowarzyszenie Psychologów hrześcijańskich z ul. Bednarskiej (w bramie, w podwórzu). Polecam także psychologa, doktor Tomasz Wilk, przyjmuje różnie, w różnych miejscach znaczy, ja uczęszczem na wizyty w Międzylesiu. Spotkania z psychologiem i z psychiatrą są płatne, ale bardzo mi pomagają. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×