Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ewidentny koniec ?


hub-ert

Rekomendowane odpowiedzi

1234qwerty, ja tu nie widzę poważnej sprawy, tylko opisaną historię dwójki dzieciaków (jak mniemam) niedorosłych do życia seksualnego.

Bzykasz się a nie chcesz mieć dziecka- zabezpieczaj się, to naprawdę proste i tanie, zwłaszcza w stosunku do kosztów utrzymania potomka przez najbliższe 18 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie.

Nawet nie wiedziałem co to za tabletka, czy to legalne pod każdym względem (nawet religijnym)

 

Pod względem religijnym to powinieneś trzymać swojego fiuta w rozporku do ślubu. Wybiórczy ten Twój stosunek (hihi) do religii.

 

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, Oczywiście, że to wszystko wynikło z ich głupoty, ale rozpad związku to mimo wszystko poważna sprawa.

Na tym forum pisze się oczekując od ludzi jakiegoś wsparcia/pomocy/rady, a nie po to, żeby inni mieli okazję ponabijać się z kogoś głupiego czy niedojrzałego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, ja uważam inaczej. Po prostu kiedy widzę głupotę, nie widzę powodu, da którego miałabym ukrywać swoją opinię wyrażoną w dosadny sposób. Ktoś był na tyle głupi by się zachować mógłby zrozumieć spokojne tłumaczenie i argumentację? Nie sądzę, ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hub-ert,

Mówiłem, albo tabletka albo ja. Wybrała tabletkę. Napisałem jej, że to koniec. Nawet nie wiedziałem co to za tabletka, czy to legalne pod każdym względem (nawet religijnym).

Racja.

W takim razie po cholerę ją rzucałeś?

Skoro z nią zerwałeś, to chyba nic dziwnego, że nie wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kokojoko- a jeśli byłaby w ciązy ?

 

Ok, wytlumacze Ci...

Plemniki maja okolo 72 godzin na dotarcie do komorki jajowej i zaplodnienie (jeden, chyba ze wiecej i wtedy ciaza mnoga). To nie jest tak, ze uprawiacie seks i BUM! Od razu ciaza. Przez te 2-3 doby plamniki wedruja w ciele kobiety i to jest wlasnie czas kiedy mozna wziac tabletke Postinor. Tabletka ta nie przerywa ciazy, tylko zageszcza sluz w ciele kobiety, zeby plemniki (nie zadna ciaza czy dziecko... :roll: ) nie dotarly dalej do komorki jajowej. Jesli kobieta jest juz w ciazy np. za pozno wezmie tabletke, jest po prostu w ciazy dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hub-ert, a czego mój drogi nie zrozumiałam? że nie umiesz się zabezpieczyć i /lub utrzymać fujary na miejscu?

hub-ert,umie utrzymal fujare na miejscu czasami nawet zbyt dlugo :D:D

:pirate:

 

Tak sie konczy historia jak duze dzieci zabieraja sie za seks... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14 odnośnie mojej odpowiedzialności gdybym się spodziewał partnerki, nie przechwalając się dobrze zarabiam i jeśli chodzi o finanse to nie było by problemu, a z miłością do dziecka tym bardziej.

a wiesz ile kosztuje rodzina? dziecko? bo dobrze zarabiac na kawalera nie oznacza dobrze zarabiac na rodzine. Poza tym nie o pieniadze tu chodzi ale Twoja postawe wobec pewnych spraw i beztroske

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja nie pisałem tu po to byście się mnie czepiali i śmiali się. Oczerniacie mnie, a nawet mnie nie znacie, nie wiecie nic o mnie, więc na jakiej podstawie wysuwacie pierdoły o fujarze itp...Nie macie co robić, to się zajmijcie czymś innym. Ja chciałem się poradzić i tyle. Jak ktoś ma coś do mnie to proszę pisać na pw, a nie tu publicznie. Candy14 - wiem o co chodzi, i ile co kosztuje, bo mam różnych znajomych. nie wiesz ile zarabiam i co robię w życiu zawodowym. Sam też nadmieniłem, że pieniądze to nie wszystko, a co innego bym robił dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawienie sprawy "tabletka albo ja" to jest naprawdę gigantyczne buractwo. Nie ty decydujesz o ciele swojej dziewczyny, o tym czy ma zajść w ciążę. Nie ty będziesz to dziecko nosił w sobie 9 miesięcy i nie ty będziesz cierpiał i rzygał. Na pierwszej z brzegu stronie o antykoncepcji masz dokładnie wyjaśnione, czym się różnią tabletki typu postinor czy escapelle (zażywane do 72 godzin po seksie) od tabletek wczesnoporonnych, w Polsce nielegalnych. Na miejscu dziewczyny spieprzałbym od ciebie w podskokach.

 

Nie oczekuj głaskania po główce, powinieneś się w nią raczej puknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę taką prawidłowość, że jak przyjdzie ktoś z problemem takim jak alkoholizm w rodzinie, myśli samobójcze, lęki przez które przerywa się studia, gwałt czy coś to wszyscy są empatyczni i pomocni.

 

A jak ktoś raczej zdrowy wyskoczy z tematem o swoim nieudanym związku, gdzie przyczyną jest wyłącznie niedojrzałość to się taka loża szyderców włącza, że hej.

 

Też się biedne wariaty muszą z czegoś/kogoś pośmiać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kokojoko- a jeśli byłaby w ciązy ?

 

Ok, wytlumacze Ci...

Plemniki maja okolo 72 godzin na dotarcie do komorki jajowej i zaplodnienie (jeden, chyba ze wiecej i wtedy ciaza mnoga). To nie jest tak, ze uprawiacie seks i BUM! Od razu ciaza. Przez te 2-3 doby plamniki wedruja w ciele kobiety i to jest wlasnie czas kiedy mozna wziac tabletke Postinor. Tabletka ta nie przerywa ciazy, tylko zageszcza sluz w ciele kobiety, zeby plemniki (nie zadna ciaza czy dziecko... :roll: ) nie dotarly dalej do komorki jajowej. Jesli kobieta jest juz w ciazy np. za pozno wezmie tabletke, jest po prostu w ciazy dalej...

Nie do końca jest tak, jak napisałaś. Owszem, gdy jeszcze nie doszło do zapłodnienia, tabletka ta do niego nie dopuszcza. Ale jeżeli do zapłodnienia już doszło, ale zarodek jeszcze się nie zagnieździł, tabletka NIE DOPUSZCZA do zagnieżdżenia zarodka, a więc USUWA go z organizmu. Gdy weźmiesz tabletkę po zagnieżdżeniu, nie ma ona wtedy żadnego negatywnego wpływu na zarodek. Mówi się, że ta tabletka nie jest wczesnoporonna, bo według pewnych środowisk życie zaczyna się dopiero po zagnieżdżeniu, co jest zwykłą bzdurą i wygodnictwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam akurat w tych tabletkach nic złego moge widze i nie rozumiem srodowisk dla których zarodek jest ważniejszy od kobiety, zryte berety przez kosciól maja i w ogóle jestem zwolennikiem aborcji na zyczenie do końca 3 miesiaca ciazy i nie obchodzi mnie zdanie talibów katolickich, którzy innym siła narzucaja swój swiatopogląd , ja na usuwanie ciazy nikogo nie ciagne,a le ty mi daj zyc tak jak ja che tego i tyla i mi nie zabraniaj bo ja cie sila nie ciagne do gina,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za zabijaniem nie jestem, bez względu na to, czy ktoś ma 3 lata, czy 3 miesiące. A jeżeli płód ma 4 miesiące? Albo 3 miesiące i jeden dzień? Wtedy już jesteś przeciwniczką aborcji? A czym się taki człowiek różni od, powiedzmy, dwumiesięcznego płodu? TYLKO I WYŁĄCZNIE tym, że jest trochę starszy. Człowiek to człowiek. Tak na marginesie: jestem ateistką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potomkini, nie jestem katoliczka, ale dla mnie dziecko to dziecko juz od czasu kiedy sa II kreski na tescie... Kilka osob z mojego otoczenia, usunelo ciaze i do dzis maja takie wyrzuty sumienia, ze do konca zycia beda sie z tym meczyc.

 

Antykoncepcja to podstawa, a jak ktos nie umie stosowac, niech nie uprawia seksu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×