Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhh,poradzcie coś bo nie wyrabiam nerwowo.

Wcześniej pomalwalem sypialnie a teraz przyszykowuję korytasz i klatke schodową do zaszpachlowania.

Lubię pracować jutro spodziewam się dojścia reszty zamówionych nażędzi zacznę tynkować.

 

Znowu mi sie wali wszystko na głowę co ja mam robić,przeciesz nie mogę zignorować tych ataków na moja osobe albo prywatność.

Ale to co mnie spotyka jest chore.I w durzych ilościach,czasami sam nie wiem co mysleć.

Wiem że mam sie wząść do pracy ale jestem rozkojrzony.Traktowany jestem jak jaks śmieć :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieram sie do kupy :twisted:

 

-- 30 sty 2014, 13:52 --

 

nerwicanacałego, nie :P rób tyle i tak żeby się nie namęczyć :D

 

Słodka radość - Biełyje Michałki :D

 

-- 29 sty 2014, 18:06 --

 

a i - nie palenie za sobą mostów ha ha :D

od

 

 

oco chodzi z tym nie rób tyle?Ja lubie ładne zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja lubię pisać ładne zdania :)) pytałeś o radę, że Cię to wszystko przerasta - co masz zrobić - zignoruj, olej - rób tyle i to - póki będzie Ci to dawało radochę, po co się męczyć? Ataki na Twoją osobę - ludzie mają tyle wpływu, ile im na to pozwalamy - jesteś pewny siebie - masz gdzieś co gadają ludzi - gadają - czyli jesteś ciekawą osobowością :D żyj tak żeby było Ci wygodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja lubię pisać ładne zdania :)) pytałeś o radę, że Cię to wszystko przerasta - co masz zrobić - zignoruj, olej - rób tyle i to - póki będzie Ci to dawało radochę, po co się męczyć? Ataki na Twoją osobę - ludzie mają tyle wpływu, ile im na to pozwalamy - jesteś pewny siebie - masz gdzieś co gadają ludzi - gadają - czyli jesteś ciekawą osobowością :D żyj tak żeby było Ci wygodnie :)

 

Nie zrozumiałem Cię z początku.

Podoba mi się "żyj tak żeby było Ci wygodnie :)"

to jest bardzo inteligentne podejście :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicanacałego, ponoć homo sapiens - to człowiek myślący :D sami sobie jesteśmy największymi wrogami - zaprzyjaźnijmy się ze sobą, szanujmy siebie i dbajmy o swoje potrzeby a będzie nam się żyło wygodniej :)

 

Jak bym tego nie wiedział,czasami tyle tego spadnie nam na głowę że się traci kontrolę.Tymbardziej jak się niema żadnego wsparcia.

 

Nie jesteśmy swoimi wrogami,my sami sobie krzywdy nie robimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×